Strona główna Na sygnale Funkcjonariusze proszą o pomoc

Funkcjonariusze proszą o pomoc

5930
17

Pomiędzy 26 lutego a 1 marca w Kozłówku, niedaleko żwirowni, nieznani sprawcy dokonali kradzieży czterech akumulatorów i 250 litrów oleju napędowego z ciągnika i ładowarki kołowej.

Jak poinformowała nas Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, straty oszacowano na 3250 zł.

Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które w tamtych dniach widziały w okolicy podejrzane osoby lub pojazdy. Zgłaszać się można do prowadzącego sprawę sierż. sztab. Bartosza Marczewskiego (tel. 477721350 lub email bartosz.marczewski@po.golicja.gov.pl).

17 KOMENTARZE

  1. Funkcjonariusze proszą o pomoc hm mm ,a jak funkcjonariusze na drodze 262 przed domkami ANASTAZEWO trzymają pistolety radarowe z stałą 72 kmh lub więcej bez godziny na urządzeniu, to jest dobrze na 50 km\h i pobierają kasiurę na bułeczki , bez mandatu którego nie powinno być , bo oszukują to jest ok , w—–a mać ilu tam zapłaciło w lesie

    • Jechałem tamtędy w zeszłym roku, miałem 55km/h i mnie nie zatrzymali. Liczę że licznik zawyża parę kilometrów więc i tak miałem realnie poniżej 50km/h. Skąd takie historie bierzesz?
      Szwagier na imieninach Ci opowiadał?

    • Przecież te „k-y” nieraczą interwencji przyjąć. Bydlaki nawet „ciemnego” nieraczą wysłuchać. Dziwię się, że jeszcze Ich nikt nie zabetonował ku cheale burmistrzom.

  2. hahaha az smieszne,policja prosi o pomoc aaaahahahaha,pomagajcie a za chwile jakis pajac mandat da bo na 50 miales 55,s

  3. Ci trzemeszeńscy funkcjonariusze złożoną białą laskę – monczakiem nazwali. Niech ten fakt świadczy o Ich inteligencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj