Strona główna Różne Pomoc dla Tomasza Schillaka, naczelnika OSP w Trzemesznie

Pomoc dla Tomasza Schillaka, naczelnika OSP w Trzemesznie

12278
17

Wieloletni naczelnik OSP w Trzemesznie potrzebuje pomocy. Druh Tomasz Schillak zmaga się z groźnym nowotworem. Jego jedyną szansą są drogie, nierefundowane leki.

Koszt jednego ich podania to ponad 40.000 zł, natomiast jeden cykl leczenia to aż czterokrotna dawka leków – w sumie ponad 160 tysięcy złotych.

Problemy zdrowotne naczelnika OSP rozpoczęły się w 2015 roku, kiedy zdiagnozowano czerniaka złośliwego. W kolejnych latach pojawiły się przerzuty – m.in. do głowy i płuc. Pomimo tego, strażak aktywnie uczestniczył w życiu swojej jednostki i brał udział w licznych akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną historią choroby T. Schillaka na stronie fundacji „Alivia”. To właśnie za jej pośrednictwem można dokonywać wpłat.

|LINK DO SERWISU|

17 KOMENTARZE

 1. Panie, teraz pomoc Ukrainie w modzie. Przyjąć wrzucić fotkę.
  Swoją droga czy ktoś wziął po uwagę to ze w Ukrainie jest całkiem spory ruch antyszczepionkowcow, dzieci nie są szczepione jak u nas przeciwko odrze czy gruźlicy. Ktoś wziął to pod uwagę? Bo doktor Grzeskowiak w wywiadzie mówi o tym jasno. Niedawno kara za wyjście na kwarantannie nawet do 30 tys. bo narażam życie i zdrowie innych. A dziś? Drwienie ze społeczeństwa polskiego. Ukrainie trzeba pomoc ale chyba już zapomnieliście o nas Polakach!

  • Anonim napisał: ” Ukrainie trzeba pomóc…” a wy uważacie, że to sa brednie? To chyba coś jest nie tak z waszym rozumieniem czytanego tekstu.

  • To nie są antyszczepionkowcy cym*ale to są ludzie biedni i zacofani. A po drugie jeżeli ktoś nie chce się szczepić nie jest antyszczepionkowcem, tylko osoba która dba o swoje zdrowie i niechce się narażać. Ludzie masowo umierają przez ten nowy preparat, szczególnie ci co mieli nowotwory i pokonali je. Podobno większość z tych osób z powrotem mają problemy z zdrowiem i dziwnym przypadkiem akurat po szczepieniach na srowid.
   Ja nie muszę oglądać TV, a już wiem że będą kolejne Pandemie, USA już się tym zajęło po prz z WHO i szykują nam ustawę aby zastraszyć i zniewolić świat cyklicznymi pandemiami. Jak się będziesz sprzeciwiał to zabiorą ci wszystko. Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy tak będzie. Nie ogarniam ludzi którzy się zaszczepili. Boją się tych co nie są zaszxepieni, przecież to jakiś absurd. Skoro wierzycie w te szczepienia to nikt was nie atakuje i macie do tego prawo. Ale żeby atakować niezaszczepionych to już cios poniżej pasa. Pewnie do kościoła chodzisz więc niewinny/a jesteś 🤣🤣🤣🙈🤗

 2. Gdyby każdy dorosły trzemesznianin przekazał chociaż 1zł.kwota by urosła. Gdzie jesteście wszyscy, którym Tomek pomógł? Jest okazja, żeby się odwdzięczyć, choć on sam na wdzięczność na pewno nigdy nie liczył. Zbiórka idzie tak powoli. Naprawdę nie możemy się spiąć dla naszego, trzemeszeńskiego strażaka? Kto ma mu pomóc, jak nie my z Trzemeszna? Rozumiem, że czas na zbiórki pieniędzy jest trudny, ale Tomek jest jednym z nas.

 3. TOMEK jeden z wielu WSPANIAŁYCH OCHOTNIKÓW STRAŻAKÓW -zawsze w pogotowiu, zawsze tam gdzie trzeba pomóc, zawsze… można wiele zaslog TOMKA cytować. ZAWSZE WSZYSTKIM POMAGA – teraz my MUSIMY POMÓC!!! Bardzo wszystkich proszę POMÓŻCIE!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj