Strona główna Sport i rekreacja OSiR zaprasza do udziału w biegach

OSiR zaprasza do udziału w biegach

2590
0

XXIX Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego oraz biegi dziecięce i młodzieżowe odbędą się już w najbliższy wtorek, 3 maja.

Start kolejnej edycji półmaratonu odbędzie się na rynku w Mogilnie o godzinie 10:30, natomiast meta znajdzie się na Stadionie Miejskim w Trzemesznie. To właśnie tam – jak co roku – będą miały miejsce pozostałe zmagania sportowe oraz atrakcje dla dzieci.

O godzinie 10:30 rozpocznie się bieg na dystansie 3,5 km, przeprowadzany ulicami Trzemeszna. Rocznik 2006 (i młodsi) zwolnieni są z opłaty startowej.

Harmonogram biegów dla dzieci i młodzieży im. Henryka Bisikiewicza znajduje się na załączonym poniżej plakacie. Warto dodać, iż udział w nich jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma medal z Janem Kilińskim.

Podczas imprezy zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników wydarzenia (każdy kupon wygrywa). Do wygrania m.in.: wczasy w OW „Jutrzenka” w Gołąbkach, sokowirówka, rower, elektryczna maszynka do mięsa oraz bony na masaż klasyczny.

Dostępne będą też bezpłatne atrakcje dla dzieci, w tym m.in. dmuchany tor przeszkód.

Uwaga – w związku z organizacją biegów wystąpią utrudnienia w ruchu. Ze szczegółami można zapoznać się |TUTAJ| w komunikacie burmistrza.

|LINK| do zapisów na półmaraton oraz bieg na dystansie 3,5 km.