Strona główna Polityka Znamy kandydatów na radnych

Znamy kandydatów na radnych

8617
102

Wczoraj upłynął termin zgłaszania kandydatów na radnych w tegorocznych wyborach samorządowych. W naszej gminie wybierać będziemy 15 radnych w 15 jednomandatowych okręgach. Poniżej przedstawiamy numery okręgów i przypisane do nich ulice oraz sołectwa.

Okręg nr 1 – Bolesława Chrobrego, 22 Stycznia 1863r., św. Jana Pawła II

Okręg nr 2 – Piastowska (numery nieparzyste)

Okręg nr 3 – Mieszka I, Piastowska (numery parzyste)

Okręg nr 4 – al. Jarosława Kazimierza Szymańskiego, Aleja Odzyskania Niepodległości, Dworcowa, Foluska, Jesionowa, mjr Władysława Wleklińskiego, Plac Powstańców, Przemysłowa, Składowa, Tadeusza Kościuszki

Okręg nr 5 – Działkowa, Górna, Kalinowa, Kasztanowa, Krańcowa, Marii Konopnickiej, Mogileńska, Ogrodowa, pl. Jana Kilińskiego, pl. św. Wojciecha, Różana, Toruńska, Tumska, Wodna, Żółwia

Okręg nr 6 – Bolesława Prusa, Długa, Jana Kochanowskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jasna, Jeziorna, Księdza Profesora Stanisława Kozierowskiego, Kwiatowa, Lipowa, Majora Mieczysława Palucha, Mariana Langiewicza, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Majora Andrzeja Marchlewicza, Modrakowa, Polna, Rybacka, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Szkolna

Okręg nr 7 – Aleksandra Borowskiego, Brzoskwiniowa, Fabryczna, Gnieźnieńska, Jaśminowa, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Modrzewiowa, Stefana Czarnieckiego, Orchowska, Osiedlowa, Parkowa, Sienna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Wiśniowa, Władysława Reymonta, Wrzosowa, , Zielona, Źródełko

Okręg nr 8 – Adama Mickiewicza, Aleja Marcelego Kowalskiego, 1 Maja, gen. Henryka Dąbrowskiego, pl. Michała Kościeszy Kosmowskiego, skwer Hipolita Cegielskiego, św. Ducha, św. Jana, Wiosny Ludów

Okręg nr 9 – Kruchowo

Okręg nr 10 – Gołąbki, Grabowo, Jastrzębowo, Ławki

Okręg nr 11 – Duszno, Niewolno, Wydartowo

Okręg nr 12 – Kozłowo, Wymysłowo

Okręg nr 13 – Miaty, Zieleń

Okręg nr 14 – Cytrynowo, Lubiń, Mijanowo, Popielewo, Szydłowo

Okręg nr 15 – Kamieniec, Miława, Ostrowite, Trzemżal

Jak podaje Państwowa Komisja Wyborcza, w poszczególnych okręgach naszej gminy zarejestrowano następujących kandydatów na radnych:

(numer okręgu – nazwa komitetu – imię i nazwisko)

1 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Mieczysław MATUSZAK
1 KWW PONAD PODZIAŁAMI Kacper LIPIŃSKI
1 KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO Łukasz GLANC
2 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Marcin LEWANDOWSKI
2 KW PSL Piotr LEWANDOWSKI
2 KWW PONAD PODZIAŁAMI Sławomir PENO
2 KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO Tomasz GÓRALCZYK
3 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Renata BUZAŁA
3 KW PSL Piotr SKRZYPCZAK
3 KWW PONAD PODZIAŁAMI Maciej WOŹNIAK
4 KWW MAGDALENY KRZYŻANIAK-ŚWIĄTEK Magdalena KRZYŻANIAK-ŚWIĄTEK
4 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Benedykt NITKA
4 KW PSL Tomasz KIELER
5 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Paweł PIECHOWIAK
5 KWW PONAD PODZIAŁAMI Maria SOBIESZAK
5 KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO Marcin JAKUBIAK
5 KWW GRZEGORZA KOPERSKIEGO Tomasz BAUZA
6 KW PSL Daniel BISIKIEWICZ
6 KWW PONAD PODZIAŁAMI Przemysław GOROŃSKI
7 KWW RENATY WIŚNIEWSKIEJ Renata WIŚNIEWSKA
7 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Ewa WESOŁOWSKA
7 KWW PONAD PODZIAŁAMI Aleksandra MAJCHRZAK
7 KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO Małgorzata WALCZAK
8 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Rafał NAWROCKI
8 KWW PONAD PODZIAŁAMI Anna KULCZYCKA
8 KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO Marcin DUSZYŃSKI
9 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Przemysław NOWAK
9 KWW PONAD PODZIAŁAMI Agnieszka BARTZ
10 KWW TADEUSZA PAWLAKA Tadeusz PAWLAK
10 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Zygmunt CHOJECKI
10 KWW PONAD PODZIAŁAMI Błażej PRZYBYLSKI
11 KW PSL Piotr BURCZYŃSKI
11 KWW PONAD PODZIAŁAMI Andrzej LISIECKI
11 KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO Stanisław STRYGANEK
11 KWW GRZEGORZA KOPERSKIEGO Grzegorz KOPERSKI
12 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Małgorzata NOWAK
12 KW PSL Roman NOWACKI
12 KWW PONAD PODZIAŁAMI Maciej DALEWSKI
12 KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO Tomasz SKRZYPCZAK
13 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Agnieszka KIEŁPIŃSKA
13 KW PSL Jadwiga PRZYBYSZ
13 KWW PONAD PODZIAŁAMI Adam SKONIECZNY
13 KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO Dominik WOŹNIAK
14 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Magdalena LASKOWSKA
14 KW PSL Radosław STRYGANEK
14 KWW PONAD PODZIAŁAMI Teresa KMIECIAK
14 KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO Lilla ŚWIĄTEK
15 KWW INICJATYWA NAPRAWCZA Piotr KOŁODZIEJCZAK
15 KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO Tomasz SZAFRAŃSKI

Sześciu dotychczasowych radnych nie zdecydowało się walczyć ponownie o mandat. Są to Maria Dziel, Ludwik Macioł, Michał Behnke, Zbigniew Matelski, Mieczysław Chojecki, Przemysław Woźny.

102 KOMENTARZE

 1. Mogliby tu się znaleźć samorządowcy z prawdziwego zdarzenia! Obawiam się jednak, że będzie to kolejna kadencja radych-bezradnych

  • Informacja o kandydatach jak i okręgach pochodzi ze strony Państwowej Komisji Wyborczej. Jak można zauważyć, nie ma też np. Ochodzy (Gołąbki) czy Bieślina (Zieleń). Rudki są w jednym sołectwie z Kozłowem czyli należą do okręgu nr 12.

 2. KWW Ponad Podziałami wystiawia bardzo młode i dobrze zapowiadające się osoby. Pan Maciej W. jest w moim okręgu i ma mój głos.

   • Po pierwsze nie wypisuj bzdur. A po drugie jezeli uwazasz mnie za niego napisz do admina portalu w celu ustalenia ip. Po trzecie jezeli chcesz poznać moją osobowość podaj maila lub facebooka to napiszę. Latwo w internecie nawijać co slina na język przyniesie co?.

    • tak jasne bo od razu jak napisze do admina to mi poda nr ip – kazdy wie ze admin to podaje tylko na wniosek policji czy prokuratora slina to cie ludzie opluja na miescie za klamstwa

     • Nie musi podawać ip. Na pewno udzieli ci informacji czy ja i Maciej piszemy z tego samego ip. Jestem gotów się z tobą spotkać. Podaj maila a zaraz napiszę 🙂

 3. Liczyłam że po kompromitacji z akcją pt wymiana pieca gazowego co radna sobieszak też zrezygnuje ale po raz kolejny zawiodła mnie. Ambicja bycia bezbarwną radną a może i vice u jej mocodawcy politycznego zwyciężyła. Mam nadzieję , że wyborcy powiedzą jej samej jak i jej ugrupowaniu STOP!

 4. Jako mieszkaniec ul Kopernika,nigdy nie zagłosuję na Bisikiewicza!Nic go nie obchodzą rozróby na tej ulicy!O ekscesach na siłowni,eż pewnie nie słyszał!To kiepski celebryta!

  • kiedyś byłam świadkiem rozmowy jak spokój tam obiecywał inny mieszkaniec tego rejonu radny Peno mojej koleżance która mieszka blisko jordanka takze i co zrobił w tej sprawie może nam tu powie bo pewnie czyta te komentarze. W weekend kupy i brudne papierki od wspomnianej czynności na chodniku. Gdzie był wtedy spał? Z poziomu auta niestety nie widać tego bałaganu a obietnice bez pokrycia płyną.

   • Kto z radnych ma lub miał reklamę w nocnym sklepie z alkoholem? Nocny handel alkoholem to gechenna dla ul Kopernika!Taki radny nie jest obiektywny i nie reprezentuje swoich wyborców.

 5. Panie Macieju Dalewski co ty zrobiles dla naszego okregu najpierw musisz nam odpowiedziec a pozniej startowac a nie dietka w glowie nawet kampania ci nie pomoze g… dla nas zrobiles i tyle.Wstyd wstyd.

  • Zgadza się i do tego jeszcze wyciągają rękę do podatnika po dietę na spłatę zadłużenia czy kredytów nie mając doświadczenia ani wiedzy ….

   • słyszałem że jeden znany radny ponoć pracuje społecznie w radzie ciekawe czy to prawda?! Więc kandyduję wyżej! Tylko zapomniał, że jego praca społeczna wynika z tego, że kumorek wlazł na dietę za stare zaległości. W razie nieszczęścia ewentualnego wyboru niestety kumorek i tak się przesiadzie bo tam górka taka niczym himalaya. Może nam poda statystyki skoro jest osobą publiczną żebyśmy nie głosowali w ciemno?

    • kumorki hasają po niejednej kieszeni, więc nie wytykajmy tylko jednemu, ja tez mam Kumorka i żyję , Kumorek też człowiek tylko że trzeba mu oddawać co należy

     • Ale nie pchasz się do zarządzania wielomilionowym budżetem komornico mila. Nie dyskwalifikuję ale musi się tutaj wytłumaczyć z wcześniej grzechów. Także informacji zawartych w opowiadaniu Wiktorka. Inaczej zero poparcia!

 6. Kandydatury niektórych, wręcz bezbarwnych postaci utwierdza mnie w przekonaniu że, o ile te osoby jakimś cudem przejdą dalej to czeka nas kolejny okres „nicnieróbstwa”. Swoją drogą… To przydałoby by się niektórym trochę samokrytyki…

 7. Radny Koperski założył swój komitet? Dlaczego nie wystartował z komitetu burmistrza przecież tak wspierał go całą kadencję? Czyżby bał się klapy wyborczej? Nieładnie tak uciekać od bosa nie identyfikujemy się czy sprawy już załatwione?

 8. co to teraz bedzie bez piekarza i bez wilka z wallsteet i pani od Pomidorow nie no koniec polski panie

  ale radny powiatowy co emerytow nagabuje przy liczniku to nie odejdzie nigdy 🙂

 9. Matuszak Mieczysław????Ten sam,który jest pożal się Boże prezesem działek na Zielonych Wzgórzach?Świat idzie mu zagładzie.Inicjatywa naprawcza…Chłopie,Ty się poprawnie wyłowić nie potrafisz.

 10. nie piszcie tak na radnego macka dal…o bo histeriiii dostanie
  a tak swoja droga to z poczty juz 2 radnych bedzie to partia sie robi a nie poczta

 11. Co do kandydatów na radnych to cześć juz była i brała tylko dietę nie wiem jak nie mają wstydu drugi raz startować myślę że rozsądek wyborców będzie górą

 12. Uuuuuu piekarski zrejterował nie podjął rękawicy co się stało czyżby przeszłość czkawkę wywołała czy kolorowa legitka z szafy wypadła i łomot zrobiła w końcu?

  • Proponuję użyć nazwy,INFUŁAT. Większość wiernych od razu będzie wiedziała o jaki urząd kościelny chodzi.

 13. Bardzo zaskakujący sposób walki o stołek BURMISTRZA prezentuje komitet Pana Piechowiaka cztery lata banicji brak zaangażowania spolecznego obojetny na kłopoty mieszkańców .Najpierw trzeba przeprosić oďbyc pokutę za grzechy popełnione podczas poprzednich lat. Mieszkańcy miasta i gminy Trzemeszna pragną mieć informację o przyczynach utraty pomocy pan był kierownikiem referatu odpowiedzialnego za ten temat. Panie Kandydacie prosze o odpowiedź publicznie aby mieszkańcy znali prawdę.

 14. Mam pytanie do kandydatów z listy Dla Dobra Miasta i Gminy. Jakież to wartości przyświecały Wam aby poprzeć obecnego burmistrza? Czy zdajecie sobie sprawę, że kandydując i popierając tego kandydata na burmistrza popieracie styl jego dotychczasowego zarządzania gminą, a także dajecie przyzwolenie na karygodne zachowania?

 15. Przypominam Panom- Jakubiak i Duszyński, że przede wszystkim jesteście nauczycielami- pedagogami!!!! Jak można startować z listy człowieka,który został zatrzymany pod wpływem?!!! Przestańcie myślec tylko o sobie! Co to za przyklad dla dzieci i młodzieży?!!!!( zgadza się…należy uczyć mlodych,że trzeba wybaczać,ale na stanowiskach są zasady nienaruszalne,święte!!!!) PANOWIE M- ŻENADA!!!!!!

  • Nie bronię Derezińskiego i jego zachowań ale nie dziwi mnie takie rozumowanie jak napisały osoby w postach wyżej. Nie chce się rozpisywać bo to nie ma sensu ale idąc Waszym tropem myślenia to jeśli ktoś chodzi do kościoła to popiera pedofilię w kościele, jeśli ktoś idzie do baru to popiera alkoholizm? NIE! Ja nie popieram zachowań Dyzia a już na pewno nie popieram wsiadania z kierownicę po alkoholu. Każdy popełnia błędy i oby wyciągał z tego wnioski.

   • Słuszne wysunąłeś argumenty ale w przypadku nauczycieli,czyli funkcji publicznej są one mało przekonujące! Taka postawa jest mało wychowawcza! Ci kandydaci- nauczyciele w tym momencie to ostatnie osoby,żeby prawić dzieciom morały!
    Z resztą, nauczyciel jak dobrze wykonuje swoją robote to nie ma czasu na politykowanie!!!!!

   • Argumenty z …. Twój przykład o chodzeniu do kościoła i przez to popieranie pedofilii w Kościele absolutnie nie przystaje do tej sytuacji. Nikt nie zarzuca obecnemu burmistrzowi jakiejś ogólnie pojętej patologii w urzędzie czy w gminie. Zarzuca mu sie konkretny czyn popełniony przez niego, zupełnie świadomie.
    Piszesz na końcu – oby wyciągnął wnioski. Pokaz mi w takim razie jeden wniosek pozytywny jaki wyciągnął burmistrz ze swojej wpadki sprzed 6 miesiecy. Co zmienił w swoim zachowaniu oprócz tego, że teraz siada na prawym fotelu w aucie? Dlatego pytanie do kandydujących nauczycieli jest jak najbardziej na miejscu. Co odpowiecie swoim uczniom gdy Was zapytają – kogo popieracie?

 16. Czekałem na potwierdzenie kim jest Pan Maciej Woźniak , czyjego bronił interesu , kto nim sterował . Nie będę rozpisywał się .
  Jedno nie ulega wątpliwości ! Wykorzystał on ten portal do prowadzenia własnej przedwyborczej kampanii . Mam nadzieję , że Pan Maciej ma tego świadomość i konsekwencji z tego wynikającej .
  Dodam , że oprócz akcyjek zaczepnych zarówno on jak i PP
  nic konstruktywnego nie wymyślili !

  • Szanowny Wyborco,

   Jedynego interesu jakiego broniłem, i dalej będę bronił jako mieszkaniec lub decyzją mieszkańców mojego okręgu jako radny jest interes mieszkańców, i to pozostanie niezmienne … Sugerowanie jakobym był pod czyimś wpływem jest co najmniej dziecinne, nie jestem osobą sterowalną jak Wyborca sugeruje- a raczej politycznym realistą.

   Zresztą to moja świadoma decyzja o starcie z list KWW Ponad Podziałami jako jedynej i skutecznej opozycji w Radzie miasta, sugerowanie, że nic nie zrobili konstruktywnego jest albo świadomym wprowadzaniem w błąd opinii publicznej lub wynika z braku wiedzy Wyborcy, którą chętnie uzupełnie…

   Co do mojego pisania na tym portalu było ono równoległe z powstaniem tego portalu – czyli jakieś 6 lat temu, Wyborca sugeruje, że wtedy niby rozpocząłem tą kampanię ?

   Wyborca wspomniał o konsekwencjach wynikających z faktu, jak rozumiem, że czynnie zabieram udział w dyskusjach na tym portalu ? Może mi je Wyborca przybliżyć ( konsekwencje ) ? Bo ja jakie dostrzegam to stała komunikacja z mieszkańcami oraz proponowanie wielu rozwiązań w wielu kwestiach …

   Co do działań konstruktywnych, może warto ocenić je przez pryzmat faktów, oraz programu wyborczego jaki będziemy proponowali dla naszej gminy w wielu obszarach ?

   Jako kandydat na radnego – pozostaję do pełnej dyspozycji opinii publicznej czy też moich kontrkandydatów z okręgu na podjęcie dyskusji lub weryfikowanie informacji jako znaku transparentność władzy – jako jednego z kilku elementów mojego/naszego programu …

   Zresztą takie stanowisko przyjmuje nasz cały Sztab Wyborczym który składa się z ludzi, którzy mają konkretne cele i doświadczenia oraz chcą zmieniać sposob zarzadzania tą gminą dalej !

    • Babciu czy mądrość polega na braku wyobraźni ? Czy babcia pamięta przyrównanie człowieka do mendy ? Czy można kogoś bardziej upokorzyć jako osobę i jego człowieczeństwo ? Wtedy była menda później może okazać się , że każdy z nas zostanie tak nazwany ! Nie ma żadnego wytłumaczenia dla tak zdemoralizowanej osoby !
     Ten człowiek upadł tak nisko , że niżej już nie można !

     • Twój Wyborco wpis świadczy o tym, że można niżej upaść.
      Krzywdzisz człowieka, bo o tym ,że przepraszał i posypywał głowę popiołem już nie wspomniałeś.
      Jest mądry, tylko żeby stał się normalnym patriotą , a nie trzemeszeńskim.
      A to słowo za które przepraszał, w porównaniu z językiem ludzi ze świecznika jest niczym.

     • Szanowny Wyborco,

      Prezentowanie mojego rzekomego całkowitego upadku moralnego przez pryzmat użycia jednego sformułowania -słowa własciwiej, za które przeprosiłem, ponieważ uderzyło to w jakość dyskusji publicznej to trochę śmiała teza i do tego wybitnie naciągana …

      I wydaje mi się, że jest to próba sprowadzenia dyskusji do poziomu zdecydowanie niżej, niż ten za który ja przeprosiłem i się z niego wycofałem …

      Może i Wyborca się do tego zreflektuje, świadom proporcji …

   • I właśnie w związku z tym co pan napisał panie Macieju nie ma najmniejszej szansy żebyśmy oddlali na tą listę i tą kandydaturę głos. Ostatni akapit postawił tylko kropkę nad i. Potrafi Pan całkiem zręcznie zagadać i rozmydlić meritum nie można naturalnie odmówić Panu zaangażowania i inteligencji ale to zbyt mało niestety.

    • Szanowny Anonimie,

     Dziękuję za dobre słowa, wierzę, że osoby, które poprzecie będą prócz cech o których Anonim nadmienił będą miały wiele więcej do zaoferowania dla dobra nasz wszystkich …

 17. oby nikt z ponad podziałami nie wszedl bo tylko porazka i wstyd by bylo. tylko zdjecia sobie strzelaja i siebie nagradzaja a nie powinni nami tacy ludzie rzadzic i kierowac. co dla mojej miejscowosci zrobia tacy panstwo jak p. peno, p. wedkarz lisiecki, p. m. wozniak co tak lubi tu pisac o wszystkim? pan chojecki to porzadny czlowiek duzo robil nie klocil sie i zal ze go nie bedzie. wszyscy go lubili i lubia. takich ludzi potrzeba a nie krzykaczy co pierwsi kamieniami w ludzi by rzucali jak to w kosciele ksiadz mowi.

  • Panie Józefie z całym szacunkiem gdyby nie Peno i Ponad Podziałami to pewnie do dzisiaj Kancelaria odzyskiwała by VAT. Za skromne około 1 000 000 pln (jeden milion złotych ) to oni doprowadzili do końca tej umowy czy Panu się to podoba czy nie. Jak trzeba będzie rozszerzę temat.
   Następnie Szkoły średnie i zawodowe gdyby nie 9 radnych w tym pięciu z PP. Burmistrz i 5 radnych byli przeciw to śmiem twierdzić że dzisiaj Liceum by już nie było.To dzięki nim przejęto majątek wart 6 milionów złotych i organ prowadzący. Sprawa Remondisu i skandaliczna umowa która pewnie nigdy by nie ujrzała światła dziennego. Dzisiaj po ostatnich podwyżkach wody na 3,30 pln za metr sześcienny brutto bo tak płacimy realnie i ścieków na 8,56 pln brutto (mieszkańcy nie znają ceny netto bo nikt im vatu nie zwraca chyba że wynajmą sobie specjalistów od vatu)
   Nadmienię tylko że w Mogilnie za ścieki płacą 4,50 pln. Pewnie dalej można by pisać i pewnie tak się stanie w kampanii wyborczej ale na razie tyle. Dzięki Ponad Podziałami mieszkańcy dowiedzieli się „jak to naprawdę wygląda” a trupy z szafy będą nadal wylatywać nie tylko legitymacje. Dlatego tak nie pasują do panującego układu? Panowie którzy za tym stoją wciąż są ci sami p.Dereziński,Piechowiak, Gotowała który teraz wspiera Piechowiaka. Od lat 90-tych do dzisiaj a co nie którzy nawet dłużej. Myślę że czas aby pokolenie Trzemesznian zmieniło to 21 października. Chyba że chcą żeby było tak jak jest. A myślę że nie. Dlatego opluwają Ponad Podziałami ale czasu nie da się zatrzymać. „Niespokojne Miasto Powstańców” budzi się i chce zmian nie udawanych ale prawdziwych.

  • Teraz już po wszystkim ponad podziałami załatwił prywatne to co chcieli znajomym niech sporządza sobie rachunek sumienia będą wiedzieli co oblatwili

 18. Okręg 12.Panie Dalewski dziwię się Panu ze Pan startuj na kolejną kadencję .Niech Pan odpowie sobie szczerze na pytanie co Pan zrobił dla naszego sołectw?Proszę zeby Pan nie przypisywał sobie pewnych dokonań.Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść😀.Potrzebna jest w naszym solectwie nowa świeża krew.

  • Madrze powiedziane nic dodac nic ujac wybierzemy nowego i zobaczymy jak zadba o nasza wies a pan Dalewski w odsiadke sam wjazd na Rudki mowi za siebie no i te piekne oswietlenie super wyborcy nie dajcie sie znowu nabrac.A jak bedziecie wybierac soltysa to zrobic jawne glosowanie zeby nie bylo oszustwa.

 19. Jestem pełen uznania dla radnych , którzy podjęli decyzję o nie kandydowaniu . Dobrze , że mamy osoby honorowe , którym na sercu leży dobro ogółu . Osoby te oprócz honoru wykazały się obiektywizmem udowadniając , że to co miało miejsce w tej kadencji to jeden wielka pomyłka . Brak koncepcji długofalowych , upadek moralności , gra naiwnością wyborców , akceptacja bzdurnych uchwał , zadłużanie nie było w zakresie ich działań i ideałów sobie wyznaczonych .

 20. Okręg nr 5 będzie zabawa! KWW GRZEGORZA KOPERSKIEGO wystawia Tomasza BAUZĘ uuuuuu nieźle a żony nie?! Do tego Paweł Pechowiak i Radna Sobieszak.

 21. niektóre osoby nie po raz pierwszy kandydują z okręgu, w którym nie zamieszkują, zastanawiające (choć zgodne z prawem, wiadomo). Dobrze liczę, ze będzie pięciu kandydatów na stanowisko burmistrza? Zgaduję jeszcze, że wzajemnie przerzucających się niechlubnymi faktami z życia konkurentów, czego próbki niejednokrotnie już się pojawiały. Szkoda, że nie można merytorycznie.
  Bardzo się cieszę, że w moim okręgu jest bardzo dobra i bardzo mocna kandydatura do Rady Miasta – chociaż tyle dobrych wiadomości.

 22. Tomasz B. ten by sie nadawal z Dyziem – w ten sam sposob auto prowadza heh ludzie co to sie porobilo na tym swiecie toz to ju znie macie kogo innego ?

 23. Ja nie moge Goralczyk na radnego az sraczki dostalem chyba ci ludzie powariowali wszyscy krzycza ze w tej naszej Gminie tak zle w wszyscy pedza jak pzsczoly do ula chyba cos nie tak z wami drodzy przyszli radni zyczymy dobrego wyboru .

 24. Ostatnio niejaki Macierewicz zapowiedział zburzenie po wyborach Pałacu Kultury w Warszawie. Wprawdzie kandydat na prezydenta niejaki Jaki to dementuje, ale to ugrupowanie przed wyborami różne rzeczy mówi, a potem to juz wiadomo. ( przykład – Macierewicz nie będzie ministrem ON ). Co to ma wspólnego z Trzemesznem? Tyle, że na listach widzę osoby zbliżone poglądami do Antka. Boję się, co też nam mogą zafundować. Boję się ludzi o poglądach nacjonalistycznych, ksenofobicznych.

 25. Mam pytanie czy to szczt ludzkiej głupoty ludzie ? Niektórzy kandydaci to nie potrafią dokonać zakupów po kielbase idzie do pikorza on ma omawiać sprawy mieszkańców jak gluba pod nosem a do powiatu wstyd ten co SKR skończył i reszta ludzie stancie przed lustrem i zobaczycie obraz człowieka który w życiu gospodarczym spolecznym rodzinym nic nie osiągnął a kce mieć sukces polityczny co do kandydatów- nauczycieli zobaczcie jakie maja- średnia klasowa-taka jest wasza wartość spoleczna i wy macie aspiracje być Burmistrzem radnym wstydu nie macie .

 26. Ktoś tu pisał,że żaden z dotychczasowych radnych nie wsparł burmistrza. Jak się okazuje – ściema. Wczoraj na zebraniu wiejskim w Niewolnie burmistrz wyraźnie agitował za radnym Koperskim. Czyli to taka zabawa dla plebsu. Oficjalnie startujemy z innych list, ale gdzie się da, nieoficjalnie robimy sobie wspólnie kampanię. A potem będziemy rządzić wspólnie długo i szczęśliwie. Od burmistrza juz niczego nie oczekuję, ale radnego Koperskiego do tej pory poważałem.

  • Dlaczego nie jesteśmy zdziwieni te układy widać jak na dłoni. Radny Koperski ładnie się uśmiecha tutaj swój komitet a jak mozna przeczytac współpraca jest.

 27. Aż się wierzyć nie chce że dotychczasowi radni uciekają z rady jak szczury z tonącego statku,a ten statek tonie też dzięki nim.

 28. Ja będę głosować na pana Koperskiego.Robią nam bardzo ładną drogę i ma bardzo dużo zasług które zrobił dla naszej wsi. Brawo panie Grzesiu ma pan duuuży plus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj