Strona główna Kultura Złota Sara na sesji Rady Miejskiej

Złota Sara na sesji Rady Miejskiej

961
12

Dzisiaj na sesji Rady Miejskiej Trzemeszna wyróżniono Sarę Kaźmierską, trzykrotną złotą medalistkę Mistrzostw Świata w tańcu World Dance Championship WADF, które odbyły się pod koniec ubiegłego roku w Libercu. Sara wystąpiła w trzech kategoriach – Contemporary Ballet Dance, Choreographed Dance Show Film & Musical oraz Jazz Dance.

We wszystkich tych kategoriach wystąpiła solo w przygotowanych przez siebie choreografiach i we wszystkich wywalczyła pierwsze miejsca. Na dzisiejszej sesji młoda tancerka otrzymała od władz gminy kwiaty i okolicznościowy grawerton. Wręczyli je przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno i jego zastępca Daniel Bisikiewicz oraz zastępca burmistrza Dariusz Jankowski.

S. Peno wręczył medalistce ufundowaną przez siebie nagrodę pieniężną w wysokości 1000 złotych.

Poza Mistrzostwami Świata, w ostatnich tygodniach Sara wywalczyła także tytuł Mistrzyni Polski WADF. Złoty medal otrzymała 19 marca w Białych Błotach. Poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki, a o ilości zawodników w kategorii solo mówi fakt rozgrywania zawodów przez około 10 godzin wraz z rundami kwalifikacyjnymi, które mają na celu wyłonienie finałowych solistów.

12112509_574552712708845_6965319987444763844_n

12 KOMENTARZE

 1. Gratuluję serdecznie Sarze. Mój kolega z Trzemeszna też zdobył mistrza świata w sporcie siłowym.
  Czemu o nich cicho w telewizji i w gazetach? Takie sukcesy powinny rozsławiać Trzemeszno. A w telewizji cicho na ten temat.

  • Mistrzostwa świata mają różne poziomy. A na całą Polskę idą informacje z mistrzostw wyższej rangi.
   Ale Trzemesznianie i tak się cieszą z sukcesów Sary i gratulują jej.

 2. Na zdjęciu widać, że przewodniczący i jego zastępca powinni popracować nad pozowaniem do zdjęć, bo wyszli na nim jakby okulista był ich największym wrogiem.

  • Prymitywnie to Ty się tu wypowiadasz, bo nic nie można zrozumieć z Twojej wypowiedzi. Brak przecinków i kropek to widocznie cecha sympatyków nowego ,,dowództwa” rady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj