Strona główna Na sygnale Złodzieje zatrzymani

Złodzieje zatrzymani

1164
19

18 lutego trzemeszeńska policja została poinformowana o włamaniu do samochodu BMW, zaparkowanego pod zakładem w Wydartowie. Właściciel po zakończonej pracy stwierdził, że drzwi jego samochodu są otwarte, a z pojazdu zginał radioodtwarzacz samochodowy, skrzynka basowa oraz dokumenty (dowód rejestracyjny i karta pojazdu). Uszkodzona została też obudowa stacyjki.

W ostatnich dniach policja zatrzymała sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy gminy Kostrzyn Wielkopolski, obaj notowani wcześniej za przestępstwa. W toku prowadzonego dochodzenia ustalono, że ci sami złodzieje 16 lutego włamali się  do domu jednorodzinnego w Trzemesznie, o czym informowaliśmy na łamach portalu.

Obaj mężczyźni odpowiedzą za włamanie, a także usiłowanie kradzieży samochodu. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny.

Policja przestrzega, że pozostawianie dokumentów w samochodzie to po prostu ułatwianie pracy złodziejom.

19 KOMENTARZE

 1. Dzisiaj godz.01,30,trzech młodzieńców idzie ul Kopernika w okolicy siłowni i atakuje pobliskie bramy.Parę minut później z butelkami alkoholu(po zakupach w 24h)powtarzają swoje wyczyny.Nadzieja na spokój okazuje się marzeniem.Kilkakrotnie powtarzają swoje rajdy.Ok godz.03,30 bójka na siłowni jest już ostra i pojawia się karetka pogotowia.Ktoś zapyta dzwoniłeś na policję?Oczywiście! Choć nie widziałem żeby byli.Po godz.czwartej,młodzieńcy maja dość (zostało dwóch) i się rozchodzą.

  • hahahah no do Burmistrza idzcie moze wam tam monitoring zalozy albo stróżówkę postawi jakąś 🙂 macie dyzury radnych to z danego okregu wybrac sie pogadac co wam nie pasuje i tyle. Jak nie podziala to zabrac szwagrow i zrobic porzadek samemu ciemno-nic nie widac i sie uspokoja w mgnieniu oka.

   • Burmistrz i radni wiedzą doskonale o sytuacji na ul.Kopernika.Siłownia pod chmurką to nocny BAR POD CHMURKĄ!Tutaj kogoś zabiją i wtedy zamkną to badziewie!

 2. U.Kopernika to jakaś melina!!!!Też nie spaliśmy! Mam dość życia tutaj!!Policja była jakieś pół godziny po bójce!Sklep z alkoholem niszczy nasze życie!To wina radnych!!!

 3. Uważajcie na swoje dzieci idące przez siłownie pod chmurką!Dzisiaj w nocy widziałem mężczyzn oddających mocz na urządzenia do ćwiczeń,jeszcze przed przyjazdem karetki pogotowia.Wypadałoby zdezynfekować przyrządy!

 4. Może nasza policja się k…a wreszcie weźmie za tą hołotę !!!
  Jak nie to skarga na ich działania do komendy wojewódzkiej może ich zmobilizuje. Półki co potrafią dawać mandaty za przejście w miejscu nie dozwolonym od i cała ich praca.

 5. Bardzo dobrym pomysłem,będzie zakaz nocnej sprzedaży alkoholu!Do jakiego nieszczęścia musi dojść,żeby to zrobić?To pytanie do radnych i burmistrza!Na policję to raczej liczyć nie można.Nie potrafią zaprowadzić porządku.Jak już dorwą pijących na siłowni gówniarzy,to proponują im zmianę miejsca.Negocjacje to objaw słabości!

  • Z tym zakazem sprzedaży alkoholu (np. po godzinie 19) to byłby całkiem dobry pomysł. I to powinni wprowadzić w całym kraju, gdyż nasze społeczeństwo niestety nie potrafi odpowiednio dawkować sobie tej używki.

   • Tą, tak zwaną prohibicję już przerabialiśmy. Tylko godziny jej obowiązywania były nieco inne. Efekt był taki że powstało wiele tzw. prywatnych inicjatyw oferujących trunki. Potocznie zwanych melinami.

    • Na meliny jest paragraf,to nie argument.Wyobrażasz sobie,w dobie internetu i tego portalu,że można anonimowo prowadzić tzw.melinę?Toż po kilku dniach funkcjonowania „meliny”,wszyscy w Trzemesznie o tym by się dowiedzieli:):)Sama napiszę:)Popieram ZAKAZ NOCNEJ SPRZEDAŻY ALKOHOLU!!!Ludzie(porządni)zyskają spokój i będziemy zdrowsi:)

     • O słodka naiwności 🙂 Myślisz że wtedy paragrafu nie było? Nikt o tych przybytkach nie wiedział?
      Dziś też jest paragraf na spożywanie w miejscach publicznych i co? I jajco, jak by był przestrzegany, to by nie było tej dyskusji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj