Strona główna Różne Zjednoczeni w „Łazarzu”

Zjednoczeni w „Łazarzu”

2915
1

Niespodziewani goście zawitali dzisiaj w Środowiskowym Domu Samopomocy w Trzemesznie. Uczestników zajęć odwiedzili zawodnicy Zjednoczonych Trzemeszno.

Piłkarze przekazali zakupione z własnych środków upominki i słodycze na ręce podopiecznych placówki. Była to też okazja do przekazania sobie życzeń świątecznych, a także rozmów, m.in. na tematy sportowe. Jak się bowiem okazuje, wśród uczestników zajęć nie brakuje kibiców trzemeszeńskiej drużyny.

Przy okazji warto poinformować, że nasi piłkarze bardzo dobrze radzą sobie w rozgrywkach Wielkopolskiej Klasy Okręgowej. Po 18 kolejkach zajmują 2. miejsce w tabeli. Dzisiaj czeka ich mecz wyjazdowy ze Strażakiem Licheń Stary.

fot. Zjednoczeni Trzemeszno

1 KOMENTARZ

  1. Pieniądze nie grają na takich boiskach jak stadion w Trzemesznie. Pieniądze psują sport. Zarówno ten na poziomie Trzemeszna jak i na poziomie olimpijskim. Dopuszczenie ruskich morderców i gwałcicieli oraz ich pomagiera jest splunięciem jest tego dowodem. Zachodnie władze MKOL spłynęły w twarz sportowcom z krajów, które nie godzą się otwarcie na agresję w tym Ukrainy i Polski.
    Brawo dla młodych chłopaków ze Zjednoczonych. Dobra rada. Nie dajcie się zwieść pieniądzom. Miejcie na uwadze, że reprezentujecie swoje miasto. To jest zarazem zaszczyt ale też ogromna odpowiedzialność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj