Strona główna Sport i rekreacja Zjednoczeni w IV lidze

Zjednoczeni w IV lidze

1397
16

Chociaż do końca rozgrywek klasy okręgowej grupy Poznań Wschód pozostały jeszcze cztery kolejki, nasi piłkarze mają już zapewniony awans do IV ligi. Stało się tak po wczorajszym meczu z Concordią Murowana Goślina, którą Zjednoczeni pokonali 6:0 oraz remisie wicelidera Lechii Kostrzyn w Witkowie.

W tej sytuacji trzemesznianie mają 13 punktów przewagi nad piłkarzami z Kostrzyna, co daje im już w tej chwili pewny awans.

Strzelcami bramek w sobotnim meczu byli Wojciech Durski i Kamil Wysocki (po 2), Szymon Meller (1).

Nasi przeciwnicy strzelili jedną – samobójczą.

16 KOMENTARZE

  1. Sezon w 4 lidze i pewnie spadek albo ciężkie boje o utrzymanie w 4 lidze. ale dobre i to, że rok pokażą się w wyższej lidze. Analogicznie jak Mieszko Gniezno. Teraz jest awans a za rok powrót do 4 ligi?

  2. Widzę,że malkontenctwo jest w modzie.Życzę zespołowi,aby zadomowił się w 4 lidze na dłużej.Oby Zjednoczeni nie popełnili błędu Pogoni Mogilno(której jestem kibicem),gdy jeszcze grała w 3 lidze.Grajcie przede wszystkim chłopakami z Trzemeszna i okolic.

  3. A skąd w Trzemesznie mają być ludzie do grania skoro system szkolenia jest słaby i połowa zespołu to chłopaki z Gniezna co nie załapali sie do Mieszka…?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj