Strona główna Różne Zimowe utrzymanie dróg w 2017 roku

Zimowe utrzymanie dróg w 2017 roku

1456
20

W Urzędzie Miejskim rozstrzygnięto przetarg na zimowe utrzymanie dróg w 2017 roku, w wyniku którego wyłoniono wykonawców tych usług. Zakres prac został podzielony na dwie części – miejską i wiejską.

Za utrzymanie dróg na terenie miasta odpowiadać będzie firma „Remondis Aqua Trzemeszno”, natomiast na obszarze wiejskim „Zakład Usług Melioracyjnych i Instalacyjnych mgr inż. Justyna Nizioł Zacharzewska” z Zalesia w gminie Rogowo.

Według informacji zamieszczonej na stronie urzędu, odśnieżanie ma następować po ustaniu intensywnych opadów śniegu. Osobą nadzorującą i koordynującą prace związane z zimowym utrzymanie dróg jest kierownik referatu inwestycyjnego Norbert Dombek.

O drogi powiatowe zadba firma „Badera”.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

20 KOMENTARZE

 1. A jakby pani z Rogowa nie była Mgr. Inż. to by nie mogła świadczyć usług z nazwy swojej firmy?
  Jak ja się cieszę ,że u nas na wsi będzie odśnieżać Magister i do tego jeszcze Inżynier!

 2. Zobaczcie i weźcie przykład ze Strzyżewa śnieg pada a tam już pługi w akcji tak było podczas ostatnich opadów. Jak się wjedzie do gminy Trzemeszno nikogo na trasie nie ma.
  Czy to inż, mgr bez znaczenia oby odśnieżył.

 3. droga prowadząca przez Rudki,Kozlowo ,Jastrzebowo to lodowisko istna szklanka nawet zakręty nie posypane ciekawa jestem jak jutro będzie wyglądać przecież pojadą dzieci do szkoły kto za to odpowiada .Znowu zaskoczeni a może już wykorzystane fundusz i trzeba oszczedzac😨😲

 4. A co jest z ulica kolo cmentarza do choinki na nowych oponach przy swiatlach nie moglem ruszyc z miejsca prosze o solidne posypanie tej czesci ulicy szczegolnie jadac od Gniezna.

 5. Mieszkam przy granicy z woj. kujawsko-pomorskim i tam jest posypane a u nas nic, ale nie ma się co dziwić bo za nim firma z pod Rogowa dojedzie do nas traktorami to troche potrwa.

 6. A pan z remondisu kierowca traktora z sypiarką nie jest pojazdem uprzywilejowanym, żeby przejeżdżać na czerwonym świetle skrzyżowanie obok tesco….

 7. Panie Dombek,weż dupę z za krzesła łopatę i do roboty a nie blefuj,wielce mi kierownik ale od czego,klepania burmistrza, bo taki kierownik jemu odpowiada.

 8. Ta firma co wygrała przetarg to jest od melioracji a nie od odśnieżania nie ma sprzętu do śniegu czy ktoś to sprawdzał przed przetargi em jaj jak berety pani Katarzyno pani kompetencji zawodowych brak wiedzy znajomości tematu zero do domu dlaczego tak jest że ludzie bez wiedzy. Znania tematu pracują i szkodzą mieszkańca ich życiu jak pani Katarzyna skoro Paweł ją zatrudnił to mógł sobie ją zabrać ze sobą

 9. Ta firma to jakieś widmo bo drogi na wioskach to jakaś masakra nikogo tu nie widać ,dobrze ze ten śnieg na bierzaco jakoś znika bo w innej sytuacji kiepsko by z nami było.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj