Strona główna Polityka Zebranie mieszkańców osiedla nr 1

Zebranie mieszkańców osiedla nr 1

1345
5

24 września o godzinie 17:00 w przedszkolu nr 2 w Trzemesznie (ul Chrobrego 8) odbędzie się zebranie mieszkańców Osiedla Nr 1 w Trzemesznie. Na obrady zaprasza przewodniczący Ryszard Dembiński.

Głównym punktem spotkania będzie zgłaszanie wniosków do budżetu na przyszły rok. Nie zabraknie okazji do dyskusji na bieżące tematy, dotyczące problematyki osiedla.

W zebraniu wezmą udział pracownicy Urzędu Miejskiego Trzemeszna.

Osiedle Nr 1 obejmuje ulice: Aleja Jarosława Kazimierza Szymańskiego, Aleja Odzyskania Niepodległości, Bolesława Chrobrego, Dworcowa, Działkowa, Fabryczna, Foluska, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Tadeusza Kościuszki, Krańcowa, Mieszka I, Mogileńska, Ogrodowa, Piastowska, Składowa, Plac Powstańców, Gnieźnieńska, Przemysłowa, Różana, 22 Stycznia, Toruńska, Mjr. Władysława Wleklińskiego oraz Żółwia.

Przewodniczący R. Dembiński zaprasza wszystkich mieszkańców.

5 KOMENTARZE

  1. Przepraszam ale moze nie na temat do tego art. ale to co sie dzieje na Rudkach wola pomste do nieba nawet pieszo nie mozna isc trzeba sp… ć po rowach na trzeciego kierowcy sie pchaja 100 na godzine od krzyza do przejazdu i odwrotnie jak mina tory to pi..a do dechy przeciez niedaleko jest przystanek gdzie dzieciaki czekaja dopiero oczy sie otworza jak sie cos wydarzy nie ma mocnych na debili droga policjo zapraszamy na Rudki mandatow w pip jak od krzyza jak i od torow normalne bezmozgi jezdza zalozc progi zwalniajace bo to co sie teraz dzieje to masakra prosimy o interwencje dla bezpieczenstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj