Strona główna Różne Zebrania mieszkańców osiedli

Zebrania mieszkańców osiedli

1505
3

W najbliższym czasie odbędą się zebrania mieszkańców w obu osiedlach na terenie miasta. Ich głównym celem jest wysłuchanie, a następnie przekazanie burmistrzowi wniosków mieszkańców do przyszłorocznego budżetu. Zaplanowano też czas na wolne głosy i wnioski oraz dyskusję.

Zebranie osiedla nr 1 zaplanowano na 7 września, godzinę 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mieszkańcy osiedla nr 2 spotkają się natomiast 2 września o godzinie 18:00 w auli Szkoły Podstawowej nr 1.

Dla przypomnienia podajemy ulice, jakie obejmują poszczególne osiedla.

Osiedle nr 1: Szymańskiego, aleja Odzyskania​ Niepodległości, Chrobrego, Dworcowa, Działkowa, Fabryczna, Foluska, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kościuszki, Krańcowa, Mieszka I, Mogileńska, Ogrodowa, Piastowska, Składowa, Plac Powstańców, Gnieźnieńska, Przemysłowa, Różana, 22 Stycznia, Toruńska,  Wleklińskiego, Żółwia.

Osiedle nr 2: Pl. J. Kilińskiego, pl. św. Wojciecha, ul. Śniadeckich, ul. Kopernika i ul. Szkolna, mjr Marchlewicza oraz Osiedle przy ul. Żeromskiego, Długiej, S. Staszica, S. Drybańskiego, mjr. M. Palucha, ks. prof. S. Kozierowskiego, A. Borowskiego, B. Prusa wraz z ulicami w kierunku zachodnim, Osiedle Sportowe i Osiedle przy ul. Kardynała St. Wyszyńskiego.

3 KOMENTARZE

  1. Spóźnię się – ale o owe 180 cm szerokości chodnika burmistrzów gnębił będę jak o pozostałe 115 tysiączków, które zagospodarowali wbrew przeznaczenia. Tak Panowie środki pozyskane przez Pana Kuźlaka wykorzystaliście nie tak jak środki pozyskane dla wnóków popeggerowców. Lini kolejowej niewybudowaliście ani do Jeleniej góry ani też do Wieliczki. Wybiegu dla „psów” też niezrobiliście – a każą nam na 112 dzwonić – a wystarczyłoby tylko łeb z budywyciągnąć. Nieprzypuszczam coby to rasowe „psy” były. W jednej szufladzie 10 tysięcy w drugiej 20. Nic nieznaczące 40 i 34 tysiące również. Mam nadzieję, że, że wystarczy środków dla mieszkańców byście panowie niezdążyli odrestaurować „ratusza” i wybudowac rond pod Waszym patronatem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj