Strona główna Na sygnale Zderzenie trzech ciężarówek w Cytrynowie

Zderzenie trzech ciężarówek w Cytrynowie

4727
12

Trzy pojazdy ciężarowe brały udział w kolizji, jaka wydarzyła się dzisiaj około godziny 10:45 na drodze krajowej nr 15. Jadący od strony Trzemeszna samochód zatrzymał się, aby skręcić do Cytrynowa. Ustawił się za nim rząd innych pojazdów.

W tym momencie jadąca w tym samym kierunku ciężarówka iveco zjechała na lewy pas, zahaczając jednocześnie o stojącą przed nią naczepę wywrotkę. Kierujący jadącym z przeciwnej strony citroenem lawetą, widząc wjeżdżający na jego pas samochód ciężarowy, ratował się ucieczką do przydrożnego rowu.

W efekcie zdarzenia uszkodzeniu uległy wszystkie pojazdy, na szczęście nikt z uczestników nie doznał obrażeń ciała.

Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, policjanci ukarali kierującego iveco mandatem karnym w wysokości 400 złotych.

12 KOMENTARZE

 1. Jak to kiedyś powiedział jeden kierowca „bo my zawodowi kierowcy ciężarówek tak przestrzegamy przepisów jak nikt ” a co drugi telefon przy uchu i na „późnym pomarańczowym ” przejeżdża koło Orlenu , Cembritu i Tesco

 2. Kierowco Tira jak byś dostał mandat w wysokości 5000 tyś zł i 15 pkt karnych za przejechanie na pomarańczowym to więcej już tak byś nie zrobił.
  Raz – musiał byś oddać całą pensję
  Dwa – kolejny taki wybryk kończyłby się zabraniem prawa jazdy, a w efekcie utrata pracy . Wtedy być pomyślał czy warto a tak macie to w du*ie.
  Takie kary powinny być!!! Mógł kogoś zabić 400 zł to za mało!!!

 3. Witam. Jechałem właśnie dzisiaj z Mogilna do Gniezna w tym przedziale czasowym i właśnie nie wiedziałem co się stało, że taki ogromny korek powstał. Czekałem jakieś 20 minut i zawróciłem do Wydartowa, potem przez Kruchowo i Jastrzębowo dojechałem do celu i z tego co widzę, to chyba dobrze zrobiłem.
  p.s. dobrze, że bez ofiar.
  Pozdrawiam

  • Na przyszłość- zadzwoń na policję zgłosić zdarzenie, zamiast przyglądać się poszkodowanym. Co za chore czasy, że ludzi prędzej zrobiliby sobie selfie, aniżeli zadzwonili po pomoc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj