Strona główna Na sygnale Zderzenie busa z samochodem osobowym

Zderzenie busa z samochodem osobowym

5820
17

Dzisiaj, około godziny 11:20, na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Jak przekazała nam Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kierujący renault master (jadący w kierunku Trzemeszna) nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, podczas hamowania zjechał na przeciwległy pas i uderzył w nadjeżdżającego forda kugę.

W wyniku zderzenia samochód dostawczy wjechał do rowu. Żadna z osób biorących udział w kolizji nie odniosła obrażeń.

Kierujący renault, 28-letni mieszkaniec gminy Działoszyce, został ukarany 300-złotowym mandatem. W czasie działań policji ruch na drodze pomiędzy Trzemesznem i Gnieznem odbywał się wahadłowo.

Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika. Dziękujemy.

17 KOMENTARZE

  1. Od 4 rano padało i marzło, ale piaskarek , niestety nie uświadczysz o tej godzinie bo szef spi i ma wszystko w dupie , znowu zima zaskoczyła .Drogowcom powinni płacić od kilometra posypanego nie od przejechanego

  2. O TEJ GODZINIE BYŁA TRASA BEZPIECZNA…TOTALNA BZDURA JAK KTOŚ MÓWI O ŚLISKIEJ NAWIERZCHNI…JECHAŁEM DO GNIEZNA O 10 TEJ,WRACAŁEM Z GNIEZNA KILKA MINUT PO WYPADKU…NALEŻY MYŚLEĆ JAK SIĘ JEDZIE…NIC WIĘCEJ

  3. Podpisuję się pod tymi słowami piaskarki godz 11.00 śmiechu warte może zacznijmy sami sypać ta gmina to masakra kilka dni Zimy i już fiasko …a co będzie dalej .

  4. Jechałam do pracy po 4, dramat na drodze to małe słowo. Szkoda, że nikt nie myśli o osobach, które wyjeżdżają bardzo wcześnie rano i jada w bardzo trudnych warunkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj