Strona główna Sport i rekreacja Zbierali pieniądze dla pogorzelców

Zbierali pieniądze dla pogorzelców

1572
7

Wczoraj na boisku w Niewolnie odbył się przedostatni turniej piłki nożnej sołectw, połączony z festynem rodzinnym. W jego trakcie zbierano pieniądze dla rodziny, poszkodowanej w pożarze domu (o zdarzeniu pisaliśmy |TUTAJ|).

Dzięki wsparciu mieszkańców sołectwa oraz sponsorów można było m.in. poczęstować się potrawami z grilla, ciastem, grochówką, skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz wziąć udział w łowieniu rybek.

Wszystkie atrakcje były bezpłatne. Wystawiono puszki, do których każda osoba mogła wrzucić dobrowolny datek. Zebrano 2.759,54 złotych.

W turnieju piłkarskim udział wzięło 12 drużyn podzielonych na 3 grupy.

W grupie A faworytem była drużyna z Rudek (7 pkt). Z drugiego miejsce z grupy do półfinałów awansowała także drużyna z Kruchowa (6 pkt). Z grup B i C do półfinałów przeszły drużyny Zieleń – Bieślin oraz Niewolno.

W półfinałach mecze zostały rozegrane losowo:

Zieleń – Kruchowo 2:0

Rudki – Niewolno 2:0

Mecz o III miejsce: Kruchowo – Niewolno 1:2

Mecz o I miejsce: Rudki-Zieleń 1:1 (rzuty karne 1:3)

Drużyny otrzymały puchary oraz nagrody indywidualne: Najlepszy bramkarzem został Robert Różewicz z Rudek, natomiast najlepszym zawodnikiem – Krzesimir Kiełpiński z Zielenia.

7 KOMENTARZE

  1. prosze o utworzenie przez soltysa konta bankowego na ktore mozna bylo by wplacac pieniadze dla tych ludzi. Nie kazdy mogl byc na festynie a z pewnoscia duzo osob chcialo by wplacic chociaz drobna sume. dziekuje pozdrawiam

    • z tego co jest mi wiadomo, wnioskodawca musi wystąpić do firmy/ sama raczej nie ma tekiej możliwości / polityka nowych właścicieli/ wniosek / prośba poszkodowanych lub przedstawiciela np

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj