Strona główna Różne Zakończenie lata w hali OSiR

Zakończenie lata w hali OSiR

1987
7

Wiele atrakcji przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji na zakończenie tegorocznego lata. W najbliższą sobotę, o godzinie 15, w hali widowiskowo-sportowej rozpocznie się festyn rodzinny.

Przewidziano m.in. dmuchane zjeżdżalnie, zajęcia z animatorami, malowanie twarzy, bańki mydlane i inne zabawy.

Od godziny 19:30 zaplanowano kino nocne dla dzieci. Wyświetlany będzie film „Yakari i wielka podróż”.

O godzinie 20 – na boisku za halą – rozpocznie się otwarty, nocny turniej piłki nożnej. Potrwa do godziny 2.

W planie znalazła się także zbiórka charytatywna dla rocznej Nelki z Trzemeszna, zmagającej się z zespołem Rubinsteina-Taybiego.

7 KOMENTARZE

 1. Nocny turniej a dla dzieci zimne klasy zimą. Taka to polityka w tej gminie. Wszyscy oszczędzają energię tylko „bogate” czemeszno robi dalej imprezki

  • ale po co oszczedxac jak mozna dodrukowac pieniadza inflacja pojdzie w gore podniesie sie stopy procentowe tym wyzyskiwaczom co pokupowali mieszkania swoje, dolozy sie biednym i elektorat poleci glosowac panie czego pan nie rozumiesz ?

   tu masz pan wyjasnienie https://www.youtube.com/watch?v=nlu7_qpBb-c

   ktos ma papiery na kogos i potem tak w tej PL jest

    • akurat nie jestem Zdzichu mam na imie Tomasz i nie pisz na kazdy komentarz „zdzichu” bo juz nikt trolom ruskim na 3-cia kadencje nie uwierzy ze bedzie taniej i pieknie a imie „Zdzisław” nie ironizuj bo w tej gminie wielu Zdzisławow znam i sa całkiem OK

  • Nie było dni Trzemeszna, narzekali, nie było dozynek, narzekali, teraz coś robią, też niedobrze. A coś mi sie wydaje, ze za boisko płacą drużyny i sponsorzy.

   • Geniuszu a skąd bierze się energia wykorzystywana do oświetlania? Bo coś wydaje mi się, że czemeszno nie ma odnawialnych źródeł energii. Trzeba spalać węgiel którego nie ma w dostatecznie ilości. Racja jest taka, że skandalem jest obecna sytuacja z brakiem węgla. Nie zmienia to jednak tego, że zasadne jest oszczędzanie energii. Czy turniej nocny to pierwsza potrzeba w tej gminie?

    • Kryzys energetyczny to akurat specjalnie wywołany twór żeby jeszcze lepiej móc manipulować ludźmi i ich napuszczac jeden na drugiego. Znów historia zatacza koło- nie dalej jak 1,5 roku temu covid a dokladniej osoby niezaszczepione byli narzedziem do sklocania ludzi, teraz Kowalski będzie liczyl Nowakowi ile energii zużywa. Globalisci nas atakują a my winimy sąsiada. Pominę względy gospodarcze i polityczne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj