Strona główna Na sygnale Zaginiony 35 latek wrócił do domu

Zaginiony 35 latek wrócił do domu

1333
16

Policjanci z Trzemeszna i Gniezna od czwartku poszukiwali 35 latka, który wyjechał z domu i od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Na szczęście mężczyzna cały i zdrowy wrócił do domu.

Przypomnijmy – 11 września około godziny 5:30 mieszkaniec Trzemeszna wyjechał z domu samochodem i nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

14 września, po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu, policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Wszyscy funkcjonariusze policji otrzymali informację o zaginięciu 35 latka i jego rysopis.

Sprawdzano miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. Kontaktowano się z osobami, które wcześniej znał. Szukano osób, które mogły widzieć poszukiwanego po raz ostatni. Zamieszczono komunikaty w mediach.

Okazało się, że 35 latek sam wrócił do domu.

(KPP Gniezno)

16 KOMENTARZE

  1. Dobry towar mu się trafił heh. Normalny dorosły człowiek da chociaż znać rodzinie żeby się nie martwili. Obciążyć go kosztami.

  2. Dobrze że wrócił cało i zdrowo ale teraz powinno się go obciążyć kosztami. Może następny takie mądry jak on drugim razem się zastanowi i da znać rodzinie zanim zaczną go poszukiwać.

  3. Obciążyć gnojka kosztami bawił się dobrze a rodzina martwił się zresztą dragi które wziął zrobiły swoje skończyła się impreza to wrócił do domu normalne

  4. Normalny czlowiek nie robi takich rzeczy rodzinie… trojka dzieci a on znika na kilka dni? Genialnie… współczuję zonie.
    Brawo! Odpowiedzialność pierwsza klasa…

    • Za co? Za nieodpowiedzialność i ignoranctwo! Jak chciał zniknąć niepostrzeżenie to mógł napisać list np. „nie szukajcie mnie wracam za tydzień” a nie naraża bliskich na zamartwianie się czy coś mu się nie stało. Nie mówię już o kosztach związanych z poszukiwaniami przez policje. Dlatego powinien zostać obarczony kosztami.

  5. do zofi pewnie w filozofa sie bawił obciazyc go niech placji kto normalny wyjezdza z chaty na tyle dni i nic nie mówi a co nas interesuje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj