Strona główna Na sygnale Zaginął Roman Soszka

Zaginął Roman Soszka

6379
33

Zaginął 42-letni Roman Soszka, mieszkaniec Trzemeszna. W dniu 13 kwietnia opuścił swoje miejsce zamieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje.

Ostatni kontakt z rodziną miał w dniu zaginięcia ok. godziny 22. Od tamtej pory nie powrócił do domu, ani nie skontaktował się z rodziną. Telefon Pana Romana pozostał w domu, miał przy sobie jedynie dokumenty.

RYSOPIS:

  • Wzrost: 166-170cm
  • Włosy: krótkie, ciemne
  • Oczy: piwne
  • Szczupła budowa ciała

W dniu zaginięcia ubrany był w pikowaną kurtkę w czarnym kolorze, spodnie jeansowe oraz buty sportowe w kolorze czarnym. Miał ze sobą zieloną torbę zakupową.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informację o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie, nr tel 47 772 12 11 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

KPP w Gnieźnie


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

33 KOMENTARZE

  1. 13tego osobiscie nawet z domu nie wychodze nawet po chleb czy mleko bo jak widac roznie bywa. Robie zapasy dzien przed zeby tylko 13tego nie wychodzic z domu

    • Wspanoale potwierdzasz swoimi wPiSami, że demokracja w Polsce ma sie dobrze, wbrew sponsorowanej z zewnątrz propagandzie. W demokracji masz głos, największe głupoty możesz wypisywać, co zresztą wciąż robisz. Natomiast gdyby Twoi doszli, wrócili do władzy, wyrwaliby Ci laptopa spod pachy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj