Strona główna Sport i rekreacja Zabawy plastyczne z Domem Kultury

Zabawy plastyczne z Domem Kultury

1856
1

Wczorajsze wakacyjne zabawy plastyczne – mimo bardzo niekorzystnych prognoz pogody – zgromadziły w parku „Baba” sporą grupę dzieci z opiekunami. W ruch poszły farby, kredki i kolorowa bibuła.

Mali artyści mieli okazję wykonać „ptaki cudaki”. Malowali według własnych wizji przygotowane wcześniej przez pracowników Domu Kultury kartonowe modele ptaków. Powstały też kolorowe kwiaty z papieru. Wspólnym dziełem wszystkich twórców był 30 metrowy obraz.

Nie mogło oczywiście zabraknąć słodkości. Dla wszystkich starczyło waty cukrowej ufundowanej przez organizatorów. Jak się okazało, pogoda była wyrozumiała dla uczestników zabawy. Obfita ulewa nadeszła już po zakończeniu imprezy.

fot. DK w Trzemesznie

1 KOMENTARZ

  1. 25 lutego w Galerii Dzieciecej im. Stanislawa Szafrana Palacu Mlodziezy w Nowym Saczu odbylo sie podsumowanie Wojewodzkiego Konkursu Plastycznego „Wedrowki przez epoki”, ktory w tym roku poswiecony byl „Zlotemu Bizancjum”. Sposrod zgloszonych 89 prac, wykonanych przez dzieci i mlodziez w wieku 8 – 20 lat, nagrodzono i wyrozniono 16 mlodych artystow. Posrod nich znalezli sie wychowankowie zajec plastycznych PMDK w Trzebini, prowadzonych przez Jacka Celadyna: Aleksandra Mikuszewska i Oliwier Kaszuba. Adresaci: uczniowie szkol podstawowych, ponadpodstawowych, uczestnicy domow kultury z powiatu chrzanowskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj