Strona główna Różne Za nami XXI Bieg Trzech Jezior

Za nami XXI Bieg Trzech Jezior

3824
17

W minioną sobotę odbył się XXI Zimowy Bieg Trzech Jezior. Na głównym, 15-kilometrowym dystansie, ścigało się 341 zawodników, a bieg na 5 km ukończyło 120 osób.

Na dłuższym dystansie najszybciej pobiegł zawodnik z Ukrainy Dimitro Didovodiuk, wśród kobiet najlepszą okazała się jego rodaczka Viktoria Kaluzna. Na dystansie 5 km tryumfowali: Mikołaj Śrama z Czerniejewa i Patrycja Bruch z Gniezna.

Oboje zwycięzcy biegu na 15 km startowali w Gołąbkach po raz pierwszy. W rozmowie z nami podkreślali dobrą organizację oraz odpowiednie przygotowanie trasy. Spodziewali się o wiele trudniejszych warunków.

Szczegółowe wyniki obu biegów można znaleźć |TUTAJ|.

Obszerną galerię zdjęć można natomiast oglądać |TUTAJ|.

fot. OSiR w Trzemesznie, wideo Trzemeszno24.info

17 KOMENTARZE

  • a po co walczyc o swoj kraj ? oni ucza sie na bledach historii polska sie wykrwawila najbardziej w 2 wojnie , nawet utwiko ze w obozach nie gineli polay tylko inna „nacja” i nawet w obozach dyrektorem jest pan z innej „nacji”
   lepiej jak inni sie zrzuca na wojne , jak inni przyjada walczyc – pomysl zebys ty byl taki cwany jak inni w swiecie to bysmy juz byli potęgą

  • Inni mają ich głęboko…… Trump wygra wybory to sie skonczy. Rolnicy w unii mają już dość. Niech już wracają do siebie najlepiej.

   • pis nie ujawnil firm kolegow ktore to skupowaly wiec nie masz pewnosci co jesz – dopiero teraz ma to byc lista jawna w tym tygodniu ogloszona

     • TVN jest stacja prywatna a pis jesli nei wiesz ZAWŁASZCZYŁmedia publiczne z naszych skladek a to roznica nakladli ci do glowy kupy i potem tak latasz do WC

 1. Ludzie kochani! Co któraś osoba nie powinna mieć prawka! Gdzie Policja? Dlaczego nie monitoruje przejść dróg? 5o wpychanie się i nieznajomość przepisów jest powalająca! Ide z synem na spacer uczę jak ma czekać na pasach czekamy motor się zatrzymuje baba perfidnie wjezdza na pasy suvem na chama! Mandaty powinny się spać aż iskrzy!

 2. Człowieku co ty pitolisz sam się za robotę weź Policja nie jest wszędzie a jak jesteś taki kozak to czemu nie zgłosisz na policję widziałeś osobę za kółkiem znasz nr tablic to zgłaszaj

 3. Miliony szczęśliwych serc – paliwo po 7zł , to i tak dobrze bo tusk obiecał po 5, ale nie powiedział że w euro🤣

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj