Strona główna Sport i rekreacja Z fundacją „Nasza Wieś” na zawody do Ciechocinka

Z fundacją „Nasza Wieś” na zawody do Ciechocinka

1327
23

Dwunastoosobowa grupa zawodników gry w Petankę wyjechała 23 lipca na zawody do Ciechocinka, aby rozegrać 7 rund w ramach projektu „Petanka i boule – to gra w kule”, realizowanego przez fundację „Nasza wieś” z Trzemżala. Z całej grupy najwyższą pozycję (10. miejsce na 24 drużyny z różnych zakątków Polski) zajęła drużyna w składzie Barbara Frelich i Eleonora Mądra.

Jak uważa zawodniczka, a zarazem prezes fundacji „Nasza Wieś” E. Mądra, 10. lokata jest naprawdę dobrym wynikiem, ponieważ większość uczestników to mistrzowie w rzutach precyzyjnych, biorący udział w zawodach na terenie całego kraju.

Organizatorzy gry w Petankę nie zapomnieli o naszych najmłodszych uczestniczkach – Weronice Wojtaszak i Juli Drążkowskiej, które otrzymały pamiątkowe grawertony.

23 KOMENTARZE

  • Co Ty piszesz? Myślisz że jest masa chętnych,a jadą tylko wybrani??? Zgłoś się na jakiekolwiek zawody,a gwarantuje że pojedziesz.

 1. Nie chodzi mi o zawody tylko o wszystkie spotkania / imprezy są robione dla wybranych…! Np. Spływ kajakowy był organizowany to kto pojechał „cała wieś”. Następnie wyjazd do Skorzęcina tak samo. Pieniądze brane na kilka osób po czym rodziny dojeżdżają na atrakcje..(narty wodne i inne sprawy )i co może była jakaś lista na to?? Heh

   • Przepraszam ale nigdzie tych informacji nie ma podanych! Mogę przejechać się do każdego z domu w Trzemżalu i wyjdzie że dobra połowa nie wie o niczym co organizuje KGW

    • …”OnTno”, najwyraźniej nie rozumiesz realizacji projektu (bo nie uczestniczyć w czymś takim, gdybyś brał udział, to byś wiedział a tak jesteś zielony i tylko masz wyrzuty). Ci co ze mną realizują projekty,to bardzo dobrze wiedzą,że termin jest”święty” i musi być to, czy inne działanie zrealizowane.
     Są etapy : czas na rekrutację gdzie zapraszane są do projektu osoby,które później biorą udział w działaniach. Wyjazdy na zawody,rajdy,spływy,warsztaty itp.- to czas realizacji,w których zapisane osoby maszerują,wiosłują,
     pedałują i nie na wszystko w 100% są pieniądze w tym przypadku z UG ,Starostwo Pow. UM (wkład własny do projektu,posiłek ,napoje -to pieniądze uczestników,czy to dasz radę zrozumieć? a działania trzeba wykonać np.rajdy po szlakach, spływ to wszystko w ramach projektu,a nie spotkania/imprezy .Biorą w nich udział osoby,które chcą to robić i to jest czas na realizację,są terminy,w których należy się zmieścić realizując działania. I przychodzi czas na rozliczenie,gdzie wszyscy już prawie pozapominali o „atrakcjach” jak to nazywasz np. 5km w upał z kijkami ale czekają na kolejne,bo chcą żyć!!!A propos zapomiałeś o basenie, gdzie również nie byłeś!!!!!!!!!!! i projekty nie są dla dla całego Trzemeszna i całych wsi, zrozum!!!

     A Twój etap sprawozdawczy to, cyt.” Nie chodzi mi o zawody tylko o wszystkie spotkania / imprezy są robione dla wybranych…! Np. Spływ kajakowy był organizowany to kto pojechał “cała wieś”. Następnie wyjazd do Skorzęcina tak samo. Pieniądze brane na kilka osób po czym rodziny dojeżdżają na atrakcje..(narty wodne i inne sprawy )i co może była jakaś lista na to?? Heh

     Tak,list jest kilka …,na których Ciebie nie ma!!! Heh

    • ….bo tak żyją w społeczności,zamknąć się w domu,oby nikt po nic nie przyszedł a później krytykują,że mogło być tak a tak. Dobrze wszyscy wiedzą,co robi KGW i kto chce to pomaga.
     Większości nie chce się przyjść,bo po co???Samo się zrobi! Ale jak narty, Skorzęcin usłyszy,to pretensje,że „wybrani”. Ot,pomysł na życie we własnej wsi.

  • Do „OnTno”…te wszystkie „spotkania,imprezy ” jak je nazywasz,to nie jakieś tam atrakcje ….i tu brakuje Ci wiedzy. Są to działania zaplanowane, ogłaszane dla wszystkich chętnych,i kto chciał się zapisał ,i uczestniczył np. w nauce pływania na nartach ,w spływach kajakowych ….i innych a ,że rodzinka przyjechała zobaczyć pierwsze poczynania na deskach, to grzech….??? Żałosne to, ale też i smutne, bo oprzytomniałeś że inni wyjeżdżają a Ciebie tam nie było i nie ma!!!!! Teraz chcesz koniecznie włożyć zadrę wśród mieszkańców nie tylko Trzemżala ale też innych wiosek uczestniczących w różnych projektach…,na których czeka jeszcze wiele….ciekawych działań projektowych.
   Przyszły rok należy do Ciebie „OnTno” ,napisz, wygraj konkurs i możesz się wykazać zachęcając do projektów wszystkich…. ja chętnie wezmę udział!!!!!!!!!!!!
   Proszę się bardziej zainteresować i włączyć się w działania NGO na naszym terenie ,to z pewnością będziesz bardziej szczęśliwy i ja też.W najbliższym czasie Dożynki , znoszenie zboża, wyplatanie wieńca… czy wiesz chociaż od kiedy będziemy się spotykać ???,to też uważasz ,że dla „wybranych” a przecież będzie reprezentował całe sołectwo!!!Telefony znasz…tylko chęci….brak!!!
   Zapraszam i pozdrawiam.

  • A gdzie mieszkają na bezludziu?Prawie w każdym domu są osoby, które należą do KGW, OSP i co piszesz,że nie wiedzą?

  • „abc” widzę ,że trudno ci przyjąć do wiadomości przedstawione fakty. Nabory nie trwają cały czas, rozpoczęły się już w lutym,marcu…, które osobiście przyjmowałam a teraz widać efekty realizacji…. i się obudziłeś…!!!!

  • Masz rację,ale to tylko wymiana informacji.Podobne wpisy dot. ,”że nic Trzemżal nie robi dla dzieci tylko dla dorosłych” czyli społeczność wie ,że dużo się dzieje!!!
   Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj