Strona główna Kultura Wystawa rysunków Oliwii Balcerek

Wystawa rysunków Oliwii Balcerek

2519
2

W sali Domu Kultury można oglądać prace młodej artystki Oliwii Balcerek. Uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Trzemesznie, tegoroczna maturzystka, wyspecjalizowała się w rysunku. Do tej pory Oliwia brała udział w wielu konkursach plastycznych, uczestniczyła też w zajęciach DK.

Od kilku lat dla Oliwi rysunek jest pomocny nie tylko, by wyrazić bunt czy zadowolenie, ale także do zrozumienia i postrzegania rzeczywistości oraz odprężenia. Rozwijając swoją pasję, aktywność twórczą podjęła naukę w szkole Architektury i Rysunku w Poznaniu. Dzięki pozyskanemu stypendium z gminy Trzemeszno od dwóch lat uczestniczy w kursie rysunku zoptymalizowanym pod kątem egzaminów na Wydział Architektury na Politechnikach, ponieważ z tym wiąże swoją przyszłość” – można przeczytać na stronie Domu Kultury.

Wernisaż odbył się w czwartek. Gratulacje artystce złożyli m.in. przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka i wiceburmistrz Dariusz Jankowski. Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy Domu Kultury.

fot. DK w Trzemesznie

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj