Strona główna Kultura Wystawa obrazów Wiesława Delikty

Wystawa obrazów Wiesława Delikty

2175
4

Wystawę malarstwa Wiesława Delikty można od wczoraj oglądać w sali Domu Kultury. Artysta jest instruktorem tej placówki, gdzie prowadzi m.in. zajęcia plastyczne dla dzieci oraz opiekuje się działalnością seniorów. Jest mieszkańcem Mogilna, ale z kulturą trzemeszeńską związany jest od ponad 30 lat.

Swoją przygodę z malarstwem rozpoczął już w szkole podstawowej, gdzie odnotował pierwsze sukcesy w konkursach plastycznych. Maluje techniką olejną, w większości pejzaże i martwą naturę.

To pierwsza wystawa poświęcona w całości jego twórczości. Do tej pory jego obrazy pojawiały się przy okazji innych wydarzeń. W wernisażu wzięli udział m.in. burmistrz Krzysztof Dereziński i jego zastępca Dariusz Jankowski oraz dyrektor DK Mariusz Zieliński.

Wystawę można oglądać w godzinach pracy Domu Kultury do 22 kwietnia.

4 KOMENTARZE

  1. Super 👌szkoda, że obrazy zostały zdominowane przez osoby oglądające wystawę. Osobiście Panie redaktorze wolałbym zamiast osób oglądnąć obrazy. Nie każdy mógł być na wystawie ☹️. Pozdrowienia dla Pana Wiesława.

    • Prawda ,a w szczególności tego pana w czarnej kurtce, widzimy go codziennie, oprócz chorobowego Takie ładne obrazy też pozdrawiam P Wiesława

  2. A może kolega domyśli się, że są osoby obłożnie chore i tacy, którzy są w podróżach lub mieszkają poza krajem. Warto czasem pomyśleć zanim coś się powie albo napisze. Na marginesie od kiedy przekaz poprzez internetie jest wyłącznie zarezerwowany dla osób piszących i mówiących bez wyobraźni? Pozdro..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj