Strona główna Sport i rekreacja Wypożyczalnia sprzętu wodnego już czynna

Wypożyczalnia sprzętu wodnego już czynna

2024
12

Od 24 czerwca można korzystać ze sprzętu pływającego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Działa już wypożyczalnia, czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00, a w soboty i niedzielę od 11:00 do 20:00. Na przystani przy ulicy Kochanowskiego wypożyczyć można kajaki, rowery wodne oraz 4 osobową łódź.

Cennik:

rower wodny 4 osobowy – 10 zł/h
rower wodny 4 osobowy ”garbus” – 12 zł/h
rower wodny 5 osobowy ”retro” – 15 zł/h
kajak 2 osobowy 5 zł/h (doba – 27 zł )
łódź 4 osobowa – 7 zł/h (doba – 35 zł )

1

12 KOMENTARZE

  1. Wszystko fajnie i pięknie tylko dlaczego w tygodniu wypożyczalnia czynna od godz. 16 dopiero? Zapewne znajdą się chętni we wcześniejszych godzinach. Szczególnie ci co mają urlopy.

  2. Trudno to nazwać przystanią. Trzeba by ten teren naprawdę zrewitalizować i mądrze zagospodarować. Ale i tak dobrze że chociaż coś jest.

  3. Pomyśleliście o tym, że Pani Karolina tez chce mieć coś z wakacji? Jest to młoda dziewczyna. Nie będzie codziennie od rana siedziała i czekała, aż ktoś przyjdzie. Biorąc pod uwagę fakt, że w tygodniu ludzie pracują. W weekendy można rodzina przyjść i milo spędzić czas. W tygodniu jest otwarte od 16 – niech dziewczyna chociaż kilka godzin ma przerwę, siedzi tam codziennie po kilka godzin. Ludzie chcą dobrze, a i tak ktoś ma problemy..

  4. Gdyby tak zatrudnić dopołódnia osobę niepełnosprawną – byłoby taniej dla pracodawcy i radośniej dla wszystkich zainteresowanych…

    • Pytanie czy osoba niepełnosprawna dałaby sobie tu radę. Praca nie jest ciężka, ale jednak odpowiedzialność jakaś jest. Dlatego cieszmy się z tego co mamy.
      P.S. Po co do południa skoro ludzi jest naprawdę bardzo mało?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj