Strona główna Kultura Wypoczynek zimowy ze stowarzyszeniami

Wypoczynek zimowy ze stowarzyszeniami

766
0

Uczniowie odliczają dni do rozpoczęcia ferii zimowych, rozpoczynających się w naszym województwie 30 stycznia. Pisaliśmy już o ofercie zajęć dla dzieci przygotowanych przez Dom Kultury. Gmina dofinansowała także stowarzyszenia, które zamierzają zorganizować wypoczynek zimowy dla uczniów.

Hufiec ZHP chce zorganizować m.in. wyjazd do Mogilna (połączony z zajęciami rekreacyjnymi na hali, basenem oraz kinem), do Torunia (zwiedzanie miasta, w tym muzeum piernika oraz zajęcia w Jump Arenie) oraz do Gniezna (seans filmowy i zajęcia na lodowisku). Na terenie Trzemeszna harcerze zorganizują zabawy integracyjne, warsztaty i gry terenowe.

Stowarzyszenie „Teraz” oferuje zajęcia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, m.in. z czołową polską lekkoatletką Mariką Popowicz – Drapałą. Proponuje także wyjazdy do Mogilna na kręgielnię, na basen, do kina oraz do „Jupilandu” w Gnieźnie.

Uczniowski Klub Sportowy „Lider” z Trzemżala zorganizuje wyjazdy do kina w Gnieźnie oraz na termy do Uniejowa. Odbędą się także zajęcia rekreacyjne na terenie szkoły w Trzemżalu.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj