Strona główna Na sygnale Wypadek w centrum Trzemeszna. Dwie osoby poszkodowane.

Wypadek w centrum Trzemeszna. Dwie osoby poszkodowane.

1236
5

W dniu 16 czerwca, w godzinach wieczornych na ulicy Świętego Jana w Trzemesznie doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów. Kierowca Seata Cordoby, jadący od strony Gniezna w kierunku centrum miasta został „wyrzucony” na łuku drogi i uderzył czołowo w prawidłowo zaparkowany samochód dostawczy Volkswagen Transporter.

W wyniku zderzenie kierowca oraz pasażer Seata odnieśli obrażenia ciała i zostali przetransportowani do szpitala w Gnieźnie. Akcja ratunkowa trwała ponad 2 godziny.

Prawdopodobnie kierowca Seata znajdował się pod wpływem alkoholu. Sprawę bada policja.

W akcji brały udział:

– OSP Trzemeszno

– PSP Gniezno

– Pogotowie Ratunkowe Gniezno

– Policja Trzemeszno

– Policja Gniezno

M.N

5 KOMENTARZE

  1. Słaba redakcja profesionanie było jak bym sie dowiedział ile było zastepów straży z trzemeszna i gniezna ile radiowozów policji ile zespołów ratownictwa medycznego . słabo zero wniosków

  2. Coś się Anonim uparł o te zastępy strażaków i w ogóle o ratownictwo?Wygląda żeś jest niespełnionym druhem ,bo w głowie ci tylko zastępy i zastępy…A ,przeczytaj dokładnie tekst kilka razy,to może zaskoczysz,że tu jest dobra informacja o wypadku,i krótko o ratownikach i o policji.Bo istota tego tekstu to INFORMACJA o WYPADKU i na tym tle wspomniana akcja ratownicza.
    O matko -jedyna-Anonim słaby jesteś,bo jakie z tego mogą płynąć wnioski?Chyba takie,że nie odróżniasz informacji typu news od dłuższych wypowiedzi.A szkółkę to jaką się kończyło?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here