Strona główna Na sygnale Wypadek na ulicy Orchowskiej

Wypadek na ulicy Orchowskiej

7713
26

Dzisiaj około godziny 14.30 doszło do wypadku na ulicy Orchowskiej. Zderzyły się tam ford galaxy i fiat seicento.

Kierowcy obu pojazdów odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Obaj poszkodowani podróżowali sami. Nie wiadomo co było przyczyną zdarzenia, wyjaśni to prowadzone przez policję postępowanie.

Na miejscu pracowały dwa zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz strażacy z Trzemeszna i Gniezna.

Droga została zablokowana.

26 KOMENTARZE

 1. Przyczyny wypadku. Prędkość, brak patroli policji, a drugi winny to powiat, który nic nie inwestuje u nas. Droga dziurawa, nierówna, kawałek dalej teren zabudowany bez chodnika, droga bez pobocza. Czarny punk na mapie ta droga, a to jest szlak piastowski i droga wybierana przez rowerzystów jak i pędzące tiry. Oskarżyć powiat o brak inwestycji.

 2. Jak tak dalej pójdzie to przez te wypadki zabraknie naprawdę samochodów na rynku Już przez globalną mistyfikację zwaną covid i późniejsze wciskanie kitu naiwnym że zostały zaburzone łańcuchy dostaw samochodów do kupienia jest mało na rynku Niby brakuje części do samochodów spalinowych ale jakoś nie słyszałem żeby brakowało części do produkcji elektryków zwanych samochodami ekologicznymi Tak na marginesie musiało być ładne uderzenie skoro Galaxy samochód duży jest prawie tak samo rozwalony jak malutkie w porównaniu do tego Forda Seicento któremu chociaż wyrwało amortyzator to jednak wygląda podobnie Seicento to prawie czołg Tutaj nie poddało się minivanowi a kiedyś tam prawie skasowało rządowe Audi Mały a jaki twardziel

 3. Powinno karać się słono za używanie telefonu w trakcie prowadzenia pojazdu. Nie mówię że to było przyczyną akurat tego wypadku. Dziś rano na skrzyżowaniu obok ORLENu kierowcy zapatrzeni w telefony. Co tam macie takiego ciekawego głupie […]? Później wypadki? Karać minimum 5000 zł za używanie telefonu to się nauczą że prowadzenie pojazdu to odpowiedzialność nie tylko za siebie ale też innych uczestników ruchu.

 4. Brak wyobraźni niektórych kierowców którzy na łuku drogi przekraczają oś jezdni i prędkość już nie wspominając o dziurach

 5. Tak sobie czytam te komentarze i wychodzi mi z nich, że:
  Karać kierowców osobówek
  Karać kierowców tirów
  Karać policję
  Karać powiat
  Karać producentów części zamiennych
  Czy jest z nami lekarz, najlepiej wybitny i najlepiej psychiatra. Może jeszcze nie jest za późno.

  • Jesteś , jesteś Bo w myśl starej zasady DAJ MI CZŁOWIEKA A ZNAJDĘ NA NIEGO PARAGRAF lepiej by było żebyś się przez kilka miesięcy nie pojawiał w Trzemesznie Sprawa przycichnie i później rozejdzie się sama po kościach

 6. A nasze asy niebieskie nawet objazdu nie zorganizowały stały dwa pachołki i trujkat żadnej info ze polnom mozna objechac wypadek tam gdzie w drodze ogrodzenie wyroslo:):)

  • No właśnie. Co to ma być? Była szeroka droga i pół drogi nie ma? To jest kabaret co w tej gminie się dzieje. Jak nie dziury że zawieszenie można trwać to postawią płot w drodze. Gdzie są odpowiedzialni za ten stan rzeczy, że nawet objazdu nie można zrobić normalnie?

    • Każdy, kto wczoraj chciał skorzystać z objazdu dostrzegł, że płot jest w dotychczas użytkowanej drodze. Chyba tego nie podważasz? Jeśli jest na prywatnym gruncie to trudno mieć pretensje do właściciela prywatnego gruntu. To gmina powinna zabiegać o to aby droga ta była szersza. I tyle w temacie. Pozdrawiam również.

 7. Dokładnie , na pytanie czemu nikt nie kieruje przy „objezdzie” bo się zaczyna blokować była odpowiedź z wyrzutem ” a co , ja jestem od tego ? ” Oczywiście stojąc i patrząc trzymając ręce w kieszeni.

 8. A dzisiaj czwarty dzień po kolizji plastiki leżą na chodniku i mniejsze kawałki na jezdni policja jeżdzi i nie widzi,straż też nie sprzątnęła to po co byli stać z rękoma w kieszeniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj