Strona główna Na sygnale Wypadek na DK nr 15

Wypadek na DK nr 15

1854
16

Do zderzenia czterech pojazdów doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Lubiniem i Cytrynowem, krótko przed godziną 13. Na tym odcinku wykonywane są prace drogowe, dlatego ruch jest kierowany przez pracowników firmy.

Wypadek miał miejsce, gdy pojazdy zaczęły zatrzymywać się na polecenie kierującego ruchem. Zderzyły się osobowe audi i hyundai, dostawczy volkswagen oraz ciężarowy man. W wyniku zdarzenia jedna osoba doznała obrażeń ciała, została przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej z Trzemeszna i Gniezna oraz policja. Ruch na drodze wciąż odbywa się wahadłowo, tworzą się sporych rozmiarów korki.

16 KOMENTARZE

 1. Porządek to oni powinni zrobić z ta droga . Dziura na dziurze , wyboje na wybojach. ..
  Jaki sens ma jeżdżenie 2 razy w roku przez drogowców i zalepianie dziur? Po których przejedzie kilka tirów i dziury się robią Jeszcze gorsze ?
  TAK ŁATAĆ TO MOGĄ SOBIE SKARPETKI !!😂
  Niech gmina wkoncu zainwestuje w lepszy asfalt , a nie układa znaki zmniejszajce prędkość.
  Każdy przejeżdżając przez Ta drogę łapie się za głowę jak skacze autem po wgłębieniach po krajówce i co kawałek widzi zalepiona asfaltem łatkę.
  Juz nie wspomnę , że nie ma normalnego pobocza i chodnika.
  My kierowcy mamy się denerwować, a burmistrz siedzi i pije % .

 2. (…) Dany obszar położony na pograniczu zawsze należy pod województwo /gminę , w której on leży.
  Wystarczy wystosowac odpowiednie pismo i jest organizowany przetarg na przebudowe drogi (…)
  Taki zakres obowiązków przynależy do panującego w gminie burmistrza.

  • Tylko w granicach miast, na prawach powiatu. Trzemeszno to nie powiat, a wypadek był poza miastem. Więc burmistrz nue ma nic do tej drogi. Ale co księgowa miże wiedzieć na tematy dróg

 3. Taka prawda że tam ludzie gnaja a później zganiaja na droge i smród i jeszcze wine zganiaja na burmistrza…. Te ciężarówki niech sie nauczą jeździć bo nie dosyć że pędzą jakby na autostradzie byli to jeszcze się dupy innych aut trzymają (mimo że ten przed tirem jedzie wiecej niż dozwolone ) a później jak ten z przodu musi zahamowac to sa takie sytuacje jak zderzenia i tu nie ma co na droge zganiac 🙂 tylko trzeba nauczyc sie jeździć z głową a nie tak.jak co niektórzy sa zbyt pewni siebie 🙂

 4. Ludzie wezcie naprawde zwolnijcie na tej drodze ! Jest coraz wiecej samochodow na drogach a wy jezdicie jakbyscie sami na niej byli tam powinna stac policja i zatrzymywac za prędkość !!!!! Ja nie mowie ze macie na takiej drodze jezdzic 50 km /h ale niee 120 !! A tam tak jezdza czesto jezdze ta droga i az strach :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj