Strona główna Na sygnale Wypadek drogowy w Zieleniu

Wypadek drogowy w Zieleniu

7377
16

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj, krótko przed godziną 11, na drodze powiatowej w Zieleniu.

Z nieznanych jak dotąd przyczyn, zderzyły się tam dwa samochody osobowe – volkswagen i rover – jadące w przeciwnych kierunkach.

Na miejsce wezwano strażaków z Trzemeszna, Gniezna i Trzemżala, pogotowie ratunkowe oraz policję. Ratownicy medyczni opatrzyli i przetransportowali do szpitala jedną osobę, kierującego roverem.

Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji.

Przyczyny i okoliczności wyjaśniają funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki.

16 KOMENTARZE

  1. Do czego potrzebne są 3 zastępy straży pożarnej przy zwykłej stłuczce ?? Dobrze że jeszcze dźwig, samolot gaszący oraz TOPR i GOPR nie został zadysponowany.

  2. Droga dziurawa, a autami pędzą. Brak chodnika to miejsce bardzo niebezpieczne. Pieszy nie miałby żadnych szans. Powiat powinien ogarnąć swoje drogi, a szczególnie pobocza wyrównać, wyprofilować.

  3. Ta droga to jest kompletna porażka. Nie dość, że dziury w asfalcie, wyrwy w krawędzi jezdni to te drzewa i wzrastające w asfalcie korzenie tych drzew.

  4. Ludzie w tym miejscu zapieprzają ile wlezie, może ktoś się w końcu tym zainteresuje? Chodnika brak, a bardzo dużo pieszych tam chodzi..jedyny ratunek w takiej sytuacji to wskoczyć do rowu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj