Strona główna Sport i rekreacja Wyniki piłkarskie drużyn młodzieżowych

Wyniki piłkarskie drużyn młodzieżowych

885
0

Trzemeszeńskim drużynom młodzieżowym poszło w ten weekend równie dobrze jak starszym kolegom ze Zjednoczonych. Korzystny wynik zanotowały ekipy juniorów młodszych i młodzików, jedynie trampkarze  i orliki nie zdołali wyjść zwycięsko ze swojego spotkania.

Bez problemów poradzili sobie juniorzy młodsi Zjednoczeni Trzemeszno, którzy w ramach 4. kolejki zmierzyli się z Vitcovią Witkowo. Swojemu rywalowi zaaplikowali aż osiem trafień, nie tracąc przy tym ani jednego. Tym samym obronili trzecią pozycję w tabeli, plasując się za zespołami Mieszka Gniezno i Warty III Poznań.

Drużyna młodzików MKS Trzemeszno pewnie pokonała w dzisiejszym pojedynku zawodników Warty Poznań, wygrywając wysoko bo aż 5:0.  Mecz ten rozgrywał się o prym w rozgrywkach, w których prowadzi obecnie drużyna Sławomira Kupsia.

Trampkarze ulegli na wyjeździe ekipie Lechii Kostrzyn 1:2 i daje im to trzecią porażkę z rzędu i jak na razie ostatnie miejsce w tabeli.
W sobotnim meczu w ekipie Bartosza Górnego zagrał zawodnik Jonasz Wierzchucki, który ucierpiał w dzisiejszym wypadku pod Szydłowem. Młodemu zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

W roli gospodarza mecz rozegrała drużyna orlików mierząc się z gnieźnieńskim sąsiadem. Niestety w spotkaniu padły tylko dwa gole i oba były autorstwa gości. Ostatecznie to drużyna Mieszka Gniezno wywiozła z Trzemeszna cenne 3 punkty.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj