Strona główna Różne Wręczono nagrody dla wyróżniających się nauczycieli

Wręczono nagrody dla wyróżniających się nauczycieli

10515
21

Obchodzony wczoraj Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wręczenia przez burmistrza nagród wyróżniającym się pedagogom. Uroczystość odbyła się w sali Urzędu Miejskiego.

Każdy z wyróżnionych otrzymał dodatkowo symboliczną różę oraz listy gratulacyjne. Nagrody otrzymało łącznie 17 nauczycieli ze wszystkich placówek oświatowych na terenie gminy, tj.:

 • Szkoła Podstawowa nr 1 – Ewa Balcerzak, Jolanta Laskowska, Maciej Adamski, Łukasz Zalewski
 • Szkoła Podstawowa nr 2 – Sławomir Kupś, Iwona Łaniecka von Gierszewki, Renata Gezella-Figaj, Piotr Kubiak
 • Szkoła Podstawowa w Kruchowie – Jarosław Majewski, Marzena Stojek-Kowalik
 • Szkoła Podstawowa w Trzemżalu – Krzysztof Nowak, Krzysztof Prus
 • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych – Sylwia Liszkowska, Bożena Kupczyk
 • Przedszkole nr 1 – Maria Szymańska, Kinga Łączna
 • Przedszkole nr 2 – Lucyna Korzycka

21 KOMENTARZE

 1. Burmistrzu kiedy będzie węgiel w Trzemesznie? Mówią, że już 1000 gmin jest zainteresowany dostarczeniem węgla do swoich mieszkańców? Tak ważny temat więc może warto uświadomić mieszkańców czy będzie ten węgiel za około 1500-2000 złotych czy nie. Noce coraz zimniejsze. Ludzie muszą wiedzieć co robić. Chyba już dużo czasu minęło aby podjąć decyzję!!!

  • palaczu kieruj pytanie do Sasina i Morawieckiego jak smierdzacy temat to na samorzady sie zrzuca i to w pazdzierniku gdzie juz trzeba do kotła dowalic jakos w czwerwcu bylo mowione w TVP ze spokojnie wiec zgodnei z TVP zachowaj spokoj i zacisnij pasa i zrec mniej i tam jeszcze kilka innych porad bylo wiec stosuj sie i grzecznie czekaj tak jak glosowales

   • Burmistrz dostał 2,88 mln złotych, między innymi na zakup energii ze względu na wzrost cen spowodowanych napaścią bandytów Putina na Ukrainę. Jakoś nie pochwalił się tym ?
    A może ktoś wie ale nie powie. I jedna skromna uwaga. Ukraina dzisiaj to Polska 1939 roku. Dla tych wszystkich mędrców tu piszących. Tylko Polska wtedy została sama a Ukraina ma dzisiaj pomoc z USA, Wielkiej Brytanii i Polski głównie. Niemcy i Francja to jedna wielka kompromitacja. Tak naprawdę nie pomagając Ukrainie pomagają zwyrodnialcom Putina nad polskimi głowami skąś to znamy czyż nie ?

    • obejrzyj sobie na Youtube Falenta przyznal ze sprzedał tasmy kompromitujace Ruskim na tasmach jest premier i inni teraz pytanie czy ruscy nie wywieraja naciskow na rzad ? i kto teraz jest gdzie stalo zomo cooo ?

    • A znasz odpowiedź dlaczego Polska została sama w 1939 roku? Dziś może być podobnie bo nasz wróg jest na wschodzie ale nasi rządzący walczą z wszystkim☹️☹️z zachodem też ☹️☹️ Czy ktoś wtedy stanie za nami? Oby nigdy tak się nie stało. Pozdrawiam

     • Umiesz liczyć licz na siebie. Ukraina dala nam czas. Chyba nie sądzisz, że ci którzy likwidowali jednostki na wschodzie dzisiaj by sobie poradzili.

  • A w zeszłym roku też żeś z gminy węgiel kupował?
   To się zastanów może, dlaczego w starych składach węgla brakuje i dlaczego nierząd mówi, że to samorządy mają zapewnić węgiel.

 2. Jakieś kryteria trzeba spełnić czy typu staz pracy i z marszu? Proszę o wyjaśnienie czym sobie na to wyróżnienie zapracowali bo nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

  • A po co Tobie to wiedzieć? Pytasz Premiera za co sobie nagrody poprzydzielali i to nie takie ochłapy jak nauczyciele. Jeden urzędnik dostał więcej niż ta cała gromadka😉😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj