Strona główna Na sygnale Włamywacze w rękach policji

Włamywacze w rękach policji

3529
7

Gnieźnieńscy policjanci rozpracowali i zatrzymali przestępczy duet, trudniący się kradzieżami i włamaniami do sklepów. W efekcie prowadzonych działań zatrzymano dwóch mężczyzn, mieszkańców Gniezna w wieku 23 i 27 lat.

Sprawa miała swój początek pod koniec maja, kiedy to doszło do włamania do sklepu odzieżowego przy ulicy Wyszyńskiego. Sprawcy ukradli biżuterię i torebki. Straty wyniosły 10 tysięcy złotych.

Próba włamania przy użyciu siekiery do salonu kosmetycznego mieszczącego się w okolicy Zielonego Rynku spełzła na niczym, niemniej ich wandalizm (uszkodzone drzwi) wyceniono na 5 tysięcy złotych.

Ponadto, jak ustalili śledczy podczas prowadzonych czynności, ci sami sprawcy w jednym z marketów w Trzemesznie ukradli napoje wyskokowe o wartości 520 złotych.

Funkcjonariusze najpierw zatrzymali 23-letniego sprawcę. Ten podczas przesłuchania nie tylko przyznał się do kradzieży, ale wskazał również swojego towarzysza.

27-latek został zatrzymany w piątek, 16 czerwca. Zatrzymani usłyszeli zarzuty dotyczące, kradzieży z włamaniem i kradzieży.

Za popełnione czyny grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Zostali objęci dozorem policji. Obaj byli już notowani przez policję.

KPP w Gnieźnie

7 KOMENTARZE

  1. Złodzieje na wolności i teraz jeden i drugi zajmą się sobą, kto kogo sprzedał 🤣Portal Trzemeszno24 nie powinien podawać informacji kto kogo wydał, tym bardziej ze sprawcy sa na wolności. Przez takie informacje może dojść do samosądu i przykrych doznań bo kapusie nie są miło traktowani.

    • Może i masz rację ale z drugiej strony ktoś być może wyciągnie wnioski żeby zadawać się tylko z ludźmi normalnymi Kapuś jest klasyfikowany na samym dnie hierarchii i z kimś takim człowiek normalny nie powinien się zadawać Nie mam oczywiście na myśli dobierania sobie kumpla do włamu czy coś w tym stylu Uogólniam bo i w życiu takim codziennym trzeba uważać z kim się tańczy Sam niestety kiedyś się bardzo mocno sparzyłem na kimś kogo swego czasu uważałem za fajnego kumpla a w późniejszym czasie okazało się że to menda i nic więcej

      • Od ciebie mógłbym wymagać czytania ze zrozumieniem, ale… czego wymagać od „ciebie”. Zapraszam do odwiedzin innych portali 🙃 Tak jak widnieje na końcu artykułu, autorem całości materiału prasowego jest Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj