Strona główna Na sygnale Włamanie do tymczasowego dworca PKP

Włamanie do tymczasowego dworca PKP

4576
47

Nieznani sprawcy (lub sprawca) włamali się do kontenera, pełniącego funkcję tymczasowego dworca PKP w Trzemesznie.

Pomimo, iż do zdarzenia doszło w nocy z 30 na 31 lipca, zarządca obiektu – którym jest jedna ze spółek kolejowych – nie oszacował jeszcze wysokości strat.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, łupem padły pieniądze z kasy biletowej. W wyniku włamania uszkodzone zostały też elementy kontenera.

Miejsce przestępstwa nie było objęte monitoringiem, przeprowadzono tam oględziny z udziałem technika kryminalistyki.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie.

47 KOMENTARZE

  • Masz rację. Nie kradli takich drobnych. Kradli miliardy na VAT i innych daninach. Zamykali ludzi, którzy zajumali lizaki a ci w białych kołnierzykach śmiali się w twarz. I teraz ta pseudointeligencja wyje. Skończyło się i jest skowyt.

    • Za PO będzie taniej… jak znowu cwaniaki zaczną wyzyskiwać ludzi za 5 zł za godzinę to będzie lepiej. Poczujecie się jak za dawnych, dobrych lat. Nic tylko głosować na tego Andersena polskiej polityki. Ten ryży bajkopisarz wszystko obieca, żeby tylko dorwać się do koryta.

     • (Anty)lewaku ruski TROLLU jak było te 5 zł to można było kupić ponad 5 kg cukru a za 20 zł, które teraz jest to może 3 kg to co ma większą wartość? Za 1750 zł w 2015 można było kupić 2 tony węgla a za 3010 zł teraz jedną tonę😀Taki to dobrobyt za rządów nieudaczników na Polaków spłynął. Miska ryżu obiecana przez Morawieckiego coraz bliżej pod warunkiem, że będzie dostępna bo może być jak z węglem, że statki już płyną a będzie jak za Gierka, że nigdy nie dopłynęły z cytrusami z bratniej Kuby😀

     • Zdzichu, każdym swoim wpisem udowadniasz swą ignorancję, tak polityczną, jak geopolityczną, oraz ekonomiczną. Wyłączasz innym od ruskich trolli, a sam, zapewne nieświadomy, snujesz rusko-nieniecką propagandę i politykę wobec Polski. Dyletant z Ciebie jakich teraz pełno dookoła, ale to Cię nie usprawiedliwia!

     • Ewo za to Ty jesteś wielką ekonomistką, politologiem niestety tylko w swoim mniemaniu. Już kiedyś na tym forum pouczałaś jakie to mądre książki czytasz i jak na telewizji się znasz ale nie pamiętam już kto łatwo sprowadził Ciebie na ziemię i sama choć nie chętnie przyznawałaś mu rację. Sprawdź w danych statystycznych co i kiedy i za ile można było kupić kiedyś i teraz.

     • Nikt mnie nie sprowadził, bo nie bujam w obłokach. Dotąd z wszystkimi poradziłam sobie sama. Naprawdę, to bardzo wymowne – gdy brakuje Ci argumentów ad rem, zaczynasz atak ad personam. Cała ta opozycujna „elita” tak postępuje, nie dziwi mnie, że pospolity jej elektorat czerpie wzorce u źródeł swych wypaczeń.

     • Widzisz jedynie to, co chce kształtująca Twój światopogląd propaganda. Cóż, na taką ślepotę zdaje się nie ma prostego leku.

     • Widzisz Ewo ja mam sporo lat i dużo podróżuje po Polsce i Europie i to kształtuje moje poglądy. Jeśli czytam jak ruski TROLLO napisał, że za Tuska zarabiało się 5 zł a było to już ponad 8 lat temu czyli szmat czasu a dziś 20 zł to sprawdzam jaką ta kasa miała wartość i nie ma to nic wspólnego z poglądami tylko czyste fakty. Kwiatuszek z dziś nasz Premier ma pretensje, że Niemcy nic nie robią z problemem Odry a nasze służby już działają- tylko kiedy zaczął się problem a kiedy działania? A pani z samorządu prostuje Premiera, że mija się z prawdą bo Niemcy też odławiają padnięte ryby. To jak określisz działanie Premiera? Ja mam na to dwa słowa-kłamczuch i oszust.

 1. Troszeczkę inny temat. Dlaczego nic w Trzemesznie nie robi się pod względem miejsc parkingowych, może trzeba by było wprowadzić jakiś przepis żeby mieszkańcy zaczęli parkować swoje auta na własnych posesjach, a nie jak do tej pory na parkingach miejskich. Traktują czasami parking miejski jak własne 9m2. A jak tak jest to wprowadzić koperty i opłaty za nie. Zysk dla miasta i na pewno by się znalazły odrazu miejsca parkingowe.

  • Parkomaty, jedyne wyjście. Tylko kto się ma tym zająć – bezradni? Vice? Dyziu? Oni jedynie badają dno, czy jeszcze głębiej można pójść i ile jeszcze bezkarnie można topić przy okazji siebie i gninę w marazmie, dewastacji i… długach.

   • nie nooo paaanowie jest szansa cos wybudowac to jest szansa zeby cos „zarobic” na boku chetnych mysle nie zabraknie na nowe inwestycje

 2. To ja Zdzichu piszący pod tym nikiem i jeszcze trzema innymi na tym portalu. Wybaczcie mi że jestem tak za peło ,ale rozum mi się zaczyna tam gdzie mam d..pe.

 3. Jak złodzieje trafią na jakiegoś lewackiego sędziego, typu,,tujeja albo gertych,,,to mogą być spokojni ,bo jeszcze od państwa odszkodowanie dostaną.

  • To jest ostatni bastion komuchów, postkomuchów oraz magdalenkowych okrągłostołowców. Dopóki sędziowie nie będą ponosili takiej samej odpowiedzialności jak zwykli obywatele tego kraju to nigdy nie będzie dobrze. To jest nadzwyczajna kasta, która pragnie zemsty. Tylko zemsty za co? Za to, że ktoś w końcu się wziął za te „święte krowy”?

  • Giertych nie jest sędzią 😀 Lepszy jest Schab i Radzik i Kryśka😀a i jeszcze kucharka z Taniej Kuchni i Nawacki i były prokurator Piotrowicz to ostoja praworządności😀😀😀👍👍👍

     • (Anty)lewaku ruski TROLLU twój każdy wpis jest chamski i obrażający tysiące ludzi ale ty tego nie rozumiesz bo czerpiesz wzory z twojego idola mordercy i bandyty putina.

     • Ewo Ty gdybyś wtedy miała protestować przed milicją i ZOMO i ruskimi wojskami, których było wtedy pełno w Polsce to byś w majtki narobiła a nie było wtedy pampersów. Poczytaj jak traktowali więźniów politycznych, co z nimi robili-sciezki zdrowia, prześladowania kleryków (nie byli zwolnieni z służby wojskowej) to może zrozumiesz tamten czas ale wątpię.

     • No i kolejny raz, gdy tylko brak Ci rzeczowych argumentów posuwasz się do prymitywnych podjazdów osobistych. Wstydu nie masz Ty, bo tak „wychowuje” Cię opozycyjna „elita” wprost odnosząca się do prymitywnych instynktów i zachowań swego elektoratu.

     • Widzisz Ewo ja już mam sporo lat i nikt mnie nie wychowuje już. To odpowiedz czy miałabyś odwagę stanąć przed milicją, ZOMO i ruskimi wojskami jak ci opozycjoniści z których kupisz. Twój każdy wpis to prymitywny podjazd osobisty bez jednego argumentu.

     • Zdzichu, nie kompromituj się. Skoro przyznajesz się jedynie do swojego wieku, to przy okazji, a niechcący przyznajesz, że wiek nie ma nic wspólnego z obeznanie, wiedzą ani mądrością…

     • Szkoda, że nie odpowiedziałaś na pytanie ale nie zaskoczyłaś mnie tym. Dla mnie autorytetami są Powstańcy Warszawscy a nie dzisiejsze elity PiS z panią radną ze Szczecina z pola golfowego.

  • A prokuratura skierowała jakieś oskarżenia do sądu? Bo jeśli tak to ja nie słyszałem, żeby jakieś uniewinniające wyroki zapadły a przecież jest podległa tej władzy.

   • Brawo dla Ewy ,a zdzichu zapierdzielaj po cukier bo znów będzie droższy. Tylko bierz ten z niemieckich cukrowni ,co tusk za swoich rządów sprzedał .

    • A które Tusk sprzedał za swoich rządów? A te z Polskiego Cukru to nie mogą sprzedawać np. z Kruszwicy. A samochodami jakimi jeździsz Anonimie. A co takiego mądrego napisała ta niby Ewa poza obrażaniem? A Lotos to kto sprzedał?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj