Strona główna Na sygnale Włamania do mieszkań w blokach

Włamania do mieszkań w blokach

7806
12

12 października (w środę) – w godzinach przedpołudniowych –  doszło do dwóch włamań do mieszkań w trzemeszeńskich blokach.

Do obu przestępstw doszło podczas nieobecności lokatorów. Jak poinformował nas Krzysztof Socha z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, łupem nieznanych sprawców padły pieniądze i biżuteria.

Dokładna wysokość strat jest obecnie szacowana. Podczas włamań doszło do uszkodzenia zamków w drzwiach.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą trzemeszeńscy funkcjonariusze.

Policjanci apelują, aby zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na podejrzane osoby oraz pojazdy (zwłaszcza na „obcych” numerach rejestracyjnych), znajdujące się w pobliżu mieszkań. Zauważając takie zachowania funkcjonariusze proszę o kontakt z gnieźnieńska komendą, numer telefonu 477721211 lub 112.

12 KOMENTARZE

 1. OKAZJA CZYNI ZŁODZIEJA!!!!!!

  Taki przekaz do tych leniuchów co to „na chwilę tylko wychodzą” i nie zamykają drzwi na klatkę, a nawet podpierają drzwi żeby się nie zamknęły.

  • Faktycznie bo drzwi do klatki dla kogoś kto się włamuje do mieszkania to jest bariera nie do pokonania . Kup sobie koło i się puknij w czoło .

 2. Co druga klatka na blokach jest po otwierana to zapraszają sami żeby złodziej sobie wszedł i obadał sytuację. Te nózki przy drzwiach powiina spódzielnia wszystkie zlikwidować bo nawet jak z psem wychodzi to drzwi otwarte jak szeroko a zwrócc co drugiemu uwage to jeszcze sie obużą.

 3. „Czy spółdzielnia coś z tym zrobi?” Odpowiadam: postawi odźwiernego przy każdym wejściu (sarkazm)
  O zamykanie drzwi wejściowych mogą zadbać tylko i wyłącznie sami mieszkańcy.

  • Zamykanie drzwi przez mieszkańców, jak też interwencje spółdzielni, problemu bezdomności nie rozwiążą. Problem jest po stronie gminy i MOPS-u oraz państwa. Cóż, mamy ponoć najwyższy wzrost gospodarczy w Europie,najniższe bezrobocie to i o bezdomności głośno mówić nie wypada.

 4. Do mieszkania. Spółdzielnia niestety nic z tym nie robi jak osobiście dzwoniłam i byłam żeby coś zrobili to powiedzieli ze będą ponownie wywieszać kartki informacyjne żeby zamykać drzwi . A co do bezdomnych to mają przynajmniej nocleg przez zimę. Ja to się bałam schodzić z dzieckiem bo intruz spał w samym przejściu między piętrami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj