Strona główna Różne Warsztaty wędkarskie ze stowarzyszeniem „Złoty Lin”

Warsztaty wędkarskie ze stowarzyszeniem „Złoty Lin”

1321
13

Stowarzyszenie „Złoty Lin” zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach wędkarskich dla dzieci i młodzieży, które odbędą się już w najbliższą sobotę (3 lutego) o godzinie 9:00 w świetlicy wiejskiej w Niewolnie.

Uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z regulaminem amatorskiego połowu ryb, wiązaniem haczyków, przygotowywaniem zestawów oraz wykonywaniem zanęt. Omówione zostaną zasady wędkowania.

Warsztaty zakończy wspólne ognisko.

Zgłoszenia przyjmuje Andrzej Lisiecki, pod numerem telefonu: 609-774-539.

13 KOMENTARZE

 1. Pomysł dobry, tylko dlaczego w świetlicy a nie nad jeziorem i w ciepły dzień? A nie, wtedy będzie już po wyborach.

  • Pikniki mu sie marzą zeby Black Hawki Milicja rozbijala i 2 banki za naprawe wirnika ! naogladal si za duzo TVP przz 8 lat i wszedze jak jarek widzi zlo i nienawiść – chlopie zluzuj idz do lkarza ni wim zmiń leki, znajdz sobi kobit nie wiem wyjdz do ludzi z chałupy

   • A Ty co wciągasz ? Zmień towar bo słabej jakości jest ,albo jakiś zapleśniały. Zresztą co można od lewactwa oczekiwać ,a po tej reformie oświaty będzie jeszcze więcej takich głąbów przybywać .

    • towar to ma Jaroslaw mysli ze nadal rzadzi, Don Orleone mowi jak wiele zrobil a akcje Orlenu 40 % mniej sa warte od 4 lat – taki dobryt ci do łba wpoili karmili Cie tym „towarem” zes rozum postradal ekonomisci mowia jasno ale chlop z Czemeszna co to na targu sprzedaje wie lepiej – PATO

 2. polecam film na Youtube pt: „JANINA GOSS – KACZYŃSKI UKRYWAŁ TE FAKTY O PRZYJACIÓŁCE❗ MEJZA ZNÓW OSZUKAŁ, A OBAJTEK BEZ ORLENU”

  jak to mowil Rezydent Dojna ojczyzne racz … i dal im Pan w koncu jak tak prosil na wiecu wyborczym

 3. Bardzo dobrze że nauka była w świetlicy najpierw wiedzą potem praktyka. Zasada od lat stosowana, widać same fenomeny piszą. Brawo dla organizatora tak trzymaj, powodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj