Strona główna Kultura Wakacyjne zabawy z Domem Kultury

Wakacyjne zabawy z Domem Kultury

1363
6

W ciągu wakacyjnych dni lipca  – 8-28 lipca – Dom Kultury w Trzemesznie zaprasza na otwarte zajęcia i zabawy dedykowane dzieciom i młodzieży. W każdy wtorek od godziny 10.00 na placu przed Domem Kultury trwa akcja Magia fotografii. Uczestnicy zajęć mogą stworzyć własny aparat i wykonać nim zdjęcie metodą otworkową lub luksografii.

W środy również od 10.00 w sali Domu Kultury odbywa się nauka tańców narodowych i ludowych oraz zajęcia dla chcących należeć do Zespołu Pieśni i Tańca Strzecha – Mała akademia folkloru i tańców polskich. W czwartki  plac Jana Kilińskiego opanowuje Kolorowe lato, czyli plenerowe zabawy plastyczne dla dzieci. Piątkowe atrakcje to wielkie bańki mydlane, chusta klanzy i malowanie twarzy, czyli jak się bawić na podwórku.

Zajęcia są bezpłatne i mają charakter otwarty. Szczegółowe informacje udziela Dom Kultury w Trzemesznie pod numerem 61 41 54 380.

Jak zapowiadają organizatorzy w sierpniu planowane są zajęcia nakierowane na muzykę. Będzie można pograć na perkusji, posłuchać muzyki w plenerze, wziąć udział w jam session z melodiami z dawnych lat oraz posłuchać ciekawych zespołów podczas IV Rockowej Sceny Plenerowej.

IMG_5291-1000 IMG_5292-1000

6 KOMENTARZE

  1. Tak bardzo wszyscy mają dosyć obecnego burmistrza, że wystarczy realizować działania statutowe, aby stać się kandydatem na nowego gospodarza miasta. Spokojnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj