Strona główna Różne W Trzemesznie o dopalaczach

W Trzemesznie o dopalaczach

1064
8

Gnieźnieński policjant asp. Krzysztof Socha spotkał się z uczniami klas drugich gimnazjum w Trzemesznie. Stróż prawa poruszył między innymi tematykę szkodliwości zażywania dopalaczy oraz odpowiedzialności karnej za ich posiadanie.

Głównym celem spotkania, zorganizowanego na zaproszenie pedagoga szkolnego Pani Marii Borys, było zwiększenie wśród młodzieży świadomości na temat składu oraz prawnych i zdrowotnych konsekwencji zażywania dopalaczy.

Policjant rozmawiał z młodymi ludźmi również o tym, jakie są objawy spożycia narkotyków i dopalaczy oraz w jaki sposób zachować się widząc osobę będącą pod wpływem substancji psychoaktywnej.

Gimnazjaliści z uwagą i zainteresowaniem słuchali porad funkcjonariusza na temat unikania zagrożeń oraz włączali się w dyskusję na temat symptomów i skutków zażycia dopalaczy.

Po zakończeniu spotkania obie strony rozstały się ze zgodnym wnioskiem, że nie warto ryzykować swoim zdrowiem i eksperymentować z tak szkodliwymi substancjami jak narkotyki czy też dopalacze.

(KPP Gniezno)

8 KOMENTARZE

  1. Puentę Pan Redaktor sformułował w takim stylu jak w tych artykułach z dawnych lat 🙂 Brakuje tylko tamtego języka 🙂

    • Puentę i tekst napisał KPP Gniezno. A ja zaliczałem Mieszkańca Ścisłego Centrum do uważnych czytelników. A na marginesie i tekst i puenta bez zarzutów jak najbardziej współczesna. Pozdrawiam Mieszkańca .

      • Zdawało mi się, że autorem zdjęć jest KPP Gniezno, a autorem artykułu Pan Redaktor, którego inicjały widnieją pod tytułem niniejszego artykułu. Ale nie mnie wiedzieć kto czego jest autorem. Nie znam mapy strony ani portalu. To tylko domniemania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj