Strona główna Na sygnale Uwaga na złodziei rowerów

Uwaga na złodziei rowerów

3951
26

Tylko w ciągu dwóch tygodni na terenie Trzemeszna doszło do dwóch kradzieży rowerów.

Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, pierwszy jednoślad skradziono spod Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Nastolatek pozostawił go tam bez zabezpieczenia.

Drugi rower skradziono z klatki schodowej bloku przy ulicy Piastowskiej. Także i on należał do młodego chłopaka.

Wartość obu jednośladów oszacowano na 1700 zł. Postępowania prowadzą funkcjonariusze z Trzemeszna.

26 KOMENTARZE

 1. Ale drzwi do klatki za sobą zamykać to już za dużo roboty. Potem zdziwieni, że włamania i kradzieże. Jak chcesz sobie jeden z drugim wietrzyć, to sobie okna otwórz, a nie drzwi na klatce!!!

  • Ej lewaku – powiedziała Krysia!
   Już widzę Twój portret psychologiczny – masakra!

  • Popieram ! W dodatku nie na temat . Wszedzie potraficie swoje wojenki politycznie wtrynić ;/ Czy to sukcesy dzieciaków np, czy tak jw ostrzeżenie o złodziejach. Jakieś kompleksy, czy co ?

    • Rozumiem , że nie należy usuwać komentarzy na temat. Ale tak ni z gruszki ni z pietruszki w każdym temacie ujadanie jeden na drugiego to bardzo denerwujące. Każdy ma prawo miec swoje zdanie, a nie same kontry. Może przydałby się jeden oddzielny temat na takie dyskusje ? Nie każdy ma zdrowie takie kłótnie czytać, a tak nie wchodziłoby sie na taką wieże babel i byłby spokój 😉

 2. Skłócić naród, o to im chodzi. I się to udaję! Choć nie wiadomo co rząd będzie robił, to i tak nikt w tej pokłóconej Polsce, nic z tym nie zrobi. Nie ma jedności w ludziach tylko ujadanie, jeden na drugiego, zawiść, zazdrość itd. Ogarnijcię się

  • panie nie zagluszac wolnego slowa pis najlebsza partja ewer a lobuzy co skomla na forum to psy kudlate i kundle zwyczajne

 3. Lewactwo sobie wyje a Polska idzie do przodu. Co macie do zaoferowania Polakom? Podwyższenie wieku emerytalnego? Złodziejstwo VATu i innych danin? Zależność a nawet służalczość wobec szwaba i ruska? Mieliście dekady i pokazaliście na co was stać. Śmietnik historii to miejsce lewactwa.

  • Trzemieszanka 🤣 to nie ten artykuł o wypadku na przejściu. Wypaliłaś jak ten lewacki jełop ,piesek tfuska, który musi swoje wypociny wcisnąć pod każdy artykuł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj