Strona główna Na sygnale Utonięcie wędkarza w Kruchowie

Utonięcie wędkarza w Kruchowie

9557
17

Do tragicznego zdarzenia doszło wtorkowego wieczoru (27 lipca) w Kruchowie. W jednym ze stawów utonął 59-letni wędkarz.

O zaginięciu mężczyzny powiadomiona została policja oraz strażacy z Trzemeszna, Kruchowa, jak również z Poznania i Mosiny (specjalistyczne grupy wodno-nurkowe).

Jak się okazało, przy brzegu akwenu znajdowały się ubrania zaginionego oraz sprzęt wędkarski. Akcja poszukiwawcza nie trwała długo – zaledwie po kilkunastu minutach strażacy wyciągnęli martwego mężczyznę z wody.

Na miejsce wezwano prokuratora, który zdecydował o wydaniu ciała rodzinie.

17 KOMENTARZE

    • Skoro ja, po niepełnym podstawowym potrafię używać znaków interpunkcyjnych oraz dużych i małych liter, to na jakim etapie Ty zakończyłeś edukację? Przedszkole???

     • panie pisownia na forum nie jest formalnym pismem i moge sobie pisac ciagniem nawet ale pisiory tego nie rozumieJO

     • I co ile zarabiasz na tej interpunkcji wielkich literach i małych? Ile zarobiłeś kiedykolwiek na tej swojej używanej interpunkcji? Zero? Ja robię byk na byku. Poprawia mnie często słownik w telefonie. Nie czytam lyskow z pokładu idy czy pustyni i w piszczy. Ale mam ukończona polibude i zleceń tyle ze zwyczajnie odmawiam zarobienia więcej kasy. Możesz mi skoczyć ze swoją ingerencja wielkimii małymi literami. Geniuszu od siedmiu bolesci

  • Podziwiam niekiedy ludzi za ich pewność wypowiedzi wyniesioną ponad podstawową wiedzę. Gdybys chociaż wykazał minimalne zaangażowanie i sprawdził u źródła dlaczego są takie a nie inna jednostki dysponowane to zapewne durnego komentarza byś nie napisał. Każdorazowa akcja z wodą wiąże się z tym, ze mimo naszych sił i środków jakimi dysponujemy, automatycznie na miejsce akcji musi się udać Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego (ludzie przeszkoleni do nurkowania, sonary itp) i w zależności która Grupa pełni w danym dniu dyżur na takie miejsce może jechać albo Poznań albo Konin (te dwie grupy są przypisane do naszego regionu), dodatkowo wielokrotnie angażuje się do tego typu dzialan związanych z wodą OSP Mosina, która dysponuje najwyższej jakości sprzętem do poszukiwań (działają na terenie całej Polski), na swoim wyposażeniu mają np drony podwodne, sonary, lodzie i inne tego typu rzeczy potrzebne i przydatne w poszukiwaniach.

   Wiec zanim napiszesz coś głupiego (bo tak łatwiej), to wykaz odrobine zaangażowania i dowiedz się dlaczego tak się dzieje a nie inaczej. Bo do ciebie może kiedyś być przydatny ten sprzęt, a wtedy się zdziwisz 🙂

   • Szkoda czasu na malkontenta. Nawet pisać nie potrafi poprawnie, nazwy miast napisane małą literą, spacja przed znakiem zapytania… Ja natomiast dziekuję za dawkę nowej dla mnie wiedzy dotyczącej funkcjonowania Straży 🙂

 1. Czy nie sądzicie, że w obliczu ludzkiej tragedii taka idiotyczna wymiana zdań jest najdelikatniej mówiąc nie na miejscu? Człowiek stracił życie, a Was ekscytują utarczki słowne, ocenianie siebie nawzajem i obrażanie. Czegokolwiek by nie dotyczył artykuł, zamiast traktować temat z powagą i odnosić się w swoich wypowiedziach do tego tematu, większość wypowiadających się wdaje się w czcze dyskusje. Czasami odnosi się wrażenie, że taka sytuacja jest efektem tego, iż angażujący się w taką wymianę zdań nie radzą sobie z własnymi emocjami…Negatywne emocje łatwo poskromić, udając się na przykład na siłownię. Polecam!
  Dla Rodziny zmarłego wyrazy współczucia.

 2. Same buractwo w Trzemesznie i dookoła. Moja wiara w ludzi już dawno została zakopana, głęboko pod ziemią. 🤦🏻‍♂️ Co Wy macie w głowach to ja nie mam pojęcia. Zajmijcie się swoim życiem, znajdźcie jakieś hobby, chyba, że pisanie głupich komentarzy to Wasze hobby, to radzę je zmienić na coś lepszego. 🙂

 3. Strażak: super artykuł. Naświetlił Waszą pracą. A tak na marginesie – debile byli są i będą. Tego się nie wypleni. Wspłółczucie dla rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj