Strona główna Na sygnale Ukradł papierosy, wpadł w ręce policji

Ukradł papierosy, wpadł w ręce policji

4050
12

W nocy z 8 na 9 czerwca doszło do kradzieży papierosów z całodobowego sklepu w Trzemesznie. Straty sięgnęły 900 zł.

Jak nas poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, sprzedaż odbywała się w tym czasie przez okienko nocne. „Do ekspedientki podszedł mężczyzna, który poprosił o większą ilość papierosów. Kiedy kobieta wydała towar, zażyczył sobie jeszcze butelkę alkoholu. W tym momencie mężczyzna chwycił papierosy i uciekł” – mówi A. Osińska.

W wyniku działań przeprowadzonych przez trzemeszeńskich i gnieźnieńskich policjantów ustalono sprawcę. Okazał się nim 20 letni mieszkaniec Mogilna.

Młody mężczyzna wkrótce odpowie za kradzież.

12 KOMENTARZE

  1. Szkoda ze policja się tak z nimi długo buja, od 2 tygodni chodzą i kradną po Mogilnie, po tygodniu przenieśli się do Trzemeszna, a policja co? Nic, zbierają filmy ze sklepów i chłopaki dalej kradną.

    • Ktoś kiedyś powiedział mi bardzo mądre słowa – Partia PO Kradła ale też dawała kraść to po pierwsze Po drugie pamiętam przez ośmioletnie pseudo rządzenia tej pożal się Boże partii coroczne wystąpienia Donka Tuska – W tym roku dziura budżetowa będzie taka i taka Po trzecie – za rządów PO nasz narodowy przewoźnik LOT był firmą która przynosi niby straty i trzeba ją sprzedać . Za rządów PiS LOT stał się firmą która nie tyle zaczęła zarabiać co jeszcze chciała kupić Niemieckiego przewoźnika Po czwarte za rządów PO stocznie Polskie zostały poprostu rozp…..rzone a pamiętam że były potęgą światową w budowaniu statków Mógłbym tak wymieniać i wymieniać jaka to ” kochana ,” była PO tylko po co ? I tak wiem że zawsze znajdą się ludzie którzy nagle szybko zapominają jak było za rządów PO Kiedyś w telewizji pewien redaktor zadał pytanie posłom PO następującej treści – proszę wymienić cztery przykłady co zrobiliście dobrego dla Polski , dla Polaków ? Niestety zrobiła się taka dziwna cisza Nie twierdzę że PiS jest partią idealną ale oni chociaż w małej części ale jednak realizują swoje obietnice wyborcze co do tej pory nie zdarzyło się żadnej poprzedniej partii rządzącej I tak na zakończenie kolego lub koleżanko wiesz jaki pseudonim ma ten kochany przez niektórych Rafał Trzaskowski ? Odpowiadam Rafał 72 . Dlaczego ? Nie dlatego że urodził się w 1972 roku , nic z tych rzeczy Poprostu z 77 obietnic danych Warszawiakom w trakcie wyborów na prezydenta Warszawy NIE SPEŁNIŁ 72 obietnic I takiego prezydenta Polski chcieli co niektórzy ludzie Gość który nie może sobie poradzić z miastem chciał rządzić Polską ? Jaki plan ma PO na Polskę ? Tylko taki że PiS to PiS tamto A co do Polski i Polaków to gdyby byli partią rządzącą to byłoby jak kiedyś – bieda , wyzysk i nic poza tym

      • Ciekawe skąd PiS ma kasę na te obietnice wyborcze?? Pewnie z luki vat-owskiej, bo przecież nie z nałożonych nowych czterdziestu podatków. Przepraszam z „danin”, bo jakby powiedzieli podatki, to by elektorat mógł się czasem połapać, że jest dymany na kasę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj