Strona główna Różne Trwa zbiórka dla uchodźców. Jakie produkty są potrzebne?

Trwa zbiórka dla uchodźców. Jakie produkty są potrzebne?

4829
16

Do jutra, do godziny 20, trwa zbiórka dla uchodźców z Ukrainy. Wszystkie dary należy przynosić do Domu Kultury w Trzemesznie.

Uwaga! Część produktów została już zebrana. Na tę chwilę potrzebne są:

– karimaty z termoizolacją
– ręczniki
– śpiwory
– chusteczki higieniczne
– koce termiczne
– batony energetyczne
– pościele
– latarki, baterie, zapałki
– naczynia jednorazowe
– artykuły opatrunkowe i dezynfekcyjne

Aktualizacja 1.03: Zakończono zbiórkę ubrań. Koordynatorzy proszą (na tę chwilę) o ich nie przynoszenie.

Burmistrz Krzysztof Dereziński, za pośrednictwem mediów, pragnie podziękować mieszkańcom gminy Trzemeszno za olbrzymie zaangażowanie i pomoc w zbiórce.

16 KOMENTARZE

 1. Należy wygasić pisowską sektę .Pisiory lewaki co tam u Lepen Włocha i Boss z Węgier przestaniecie pisiory Putina popierac

  • Ty to jednak jesteś debil a w zasadzie to jesteś królem debili Wszyscy bez wyjątku czy to z lewicy czy z prawicy nie popierają Władka Putina a wszyscy bez wyjątku stoją murem za Ukrainą i Ukraińcami i tylko taki ty jeden popapraniec się znajdzie co to w obliczu tragedii jaką jest wojna zionie ogniem Zamknij ryj chociaż na czas tej wojny Nie widzisz betonie że Polacy bez względu na to za którą partią stoją się zjednoczyli i pomagają ramię w ramię Ukraińcom

   • Wiesz sprawiedliwy, to nie pierwsza wojna… gdzie byłeś jak toczyła się w Gruzji? Czeczenii? Syrii? Zachowujecie się jakbyście wcześniej ślepi byli?

    • Do Anonima Byłem w tym samym miejscu w którym Ty byłeś wtedy no chyba że Ty walczyłeś przeciwko najeźdźcom to oddaje Ci szacunek A Mój komentarz był nastawiony na pajaców którzy niewiadomo dlaczego chcą się nadal kłócić gdzie ich partie czyli nasze partie zawiesiły topór wojenny na czas wojny

 2. Brawo Polacy! Jesteśmy wielcy!
  Mężczyźni! Idźcie walczyć za naszych braci! Brońmy ich! To nasi przyjaciele! Otwórzmy im wrota do UE! Niech ci ludzie mogą wyjechać do krajów w poszukiwaniu pracy! To wszystko im się należy!

   • Tu chyba działa jakaś internetowa trollownia. Nie, nic się nikomu nie należy w ten sposób. Droga do UE i NATO może zostać otwarta, Ake jest daleka i trudna. Wpierw procedury, wymagania, spełnienie wymagań, dostosowanie itd, itp. Żadnej przyspieszonej ścieżki!

 3. Ludzie prosze, nie chwalcie się wszędzie jak pomagacie i nie wystawiajcie zdjęć osób które przyjęliście… Fajnie ze pomagacie ale czy musicie wrzucać zdjęcia osób które uciekają przed wojna chcą schronienia, pomocy, musicie ich wywieszać na fb jako okazje żeby pokazać ze jesteście dobrze? To naprawdę słabe. Pomaganie i chwalenie się tym…..

  • Przepraszam bardzo czy tutaj w artykule są zawarte zdjęcia osób uciekających z Ukrainy ? Nie.
   Oprócz Domu Kultury pomagali mieszkańcy Trzemeszna, którzy poświęcili swój własny czas na rzecz osób potrzebujących.
   I tez na tym polega 24 info Trzemeszno żeby zdawać relacje z tego co się dzieje w mieście.
   To nie jest chwalenie się pomaganiem i pokazywanie jakim się jest dobrym.
   Siedzenie cały dzień i przyjmowanie żywności i innych artykułów uważasz to za pokazania się ? Obchodzi tych ludzi ich los, a jeśli odbierasz pomoc jako pokazanie się na oczach wszystkich to gratulacje życzę.
   Szkoda, że patrzysz na pomoc w zły sposób. Widać sama/sam nie otrzymałeś kiedyś pomocy i to Cię zdecydowanie boli. I uważam, że raczej powinna rozpierać Ciebie duma, że Trzemeszno jakie każdy zna zmobilizowało się i pomaga jak może.
   Zacznij doceniać małe rzeczy, a nie wiecznie negatywnie patrzeć na wszystko.

  • Masz jeszcze jakieś błyskotliwe bon moty w zanadrzu, czy to już na dziś koniec i żadnych nowych smsow z centrali nie dostałeś?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj