Strona główna Sport i rekreacja Trening dla Oliwii

Trening dla Oliwii

6716
10

Wystartowali spod dworca PKP, zakończyli pod wieżą ciśnień. Jechali rowerami, biegli i szli. Z kijkami oraz bez kijków. Nie było pucharów, medali, nagród. Był za to jasny cel – pomoc Oliwii, która od lat zmaga się z ciężką chorobą.

Około 70 osób przebyło niespełna pięciokilometrową trasę w ramach przedświątecznego treningu, wcześniej dokonując wpłaty na rzecz leczenia chorej dziewczyny. Trasa wiodła aleją Szymańskiego, ścieżką przy drodze krajowej nr 15, ulicami Wyszyńskiego, Sportową, Słoneczną i Parkową.

Za metą na wszystkich uczestników czekała gorąca herbata i ciasto. Odbyło się też losowanie drobnych upominków.

Organizatorem wczorajszej akcji była Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków przy wsparciu stowarzyszenia „Kijkowe Trzemeszno”.

Zebrano 1645,50 złotych.

10 KOMENTARZE

  • mózg to tobie ukradli jeśli wogóle go miałeś(miałaś). Obejrzyj sobie odpowiedni kabaret wtedy pojmiesz (może) dowcip w powyższych wypowiedxiach

   • Pod tym artykułem dowcipne komentarze są raczej srednio na miejscu!
    Oliwii i jej bliskim dużo optymizmu i zdrowia życzę a komentującym wszystko i wszystkich w necie i realu wysyłam moc pozytywnej energii!!!
    Ludzie!, po prostu się szanujmy…i więcej dystansu do świata!

 1. Oliwii dużo zdrowia i siły życzę!!!!
  Wszystkim ludziom, którzy wspierają innych w trudnych chwilach wszystkiego dobrego!
  Pozdrawiam świątecznie.

 2. Oliwia na takie żarty na pewno się nie obraża . Zdrowia życzą jej nie tylko Panie bez nart i Panowie bez kijków. Cały świat woła: „Oliwio zdrowiej”. Może być pomału, ale wracaj do zdrowia”. Jesteśmy myślami z Tobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj