Strona główna Różne Torba medyczna dla strażaków z OSP w Ławkach

Torba medyczna dla strażaków z OSP w Ławkach

2053
17

Strażacy z OSP w Ławkach wzbogacili się o torbę medyczną, służącą do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Sprzęt na ich ręce trafił wczoraj, w Komendzie Powiatowej PSP w Gnieźnie. Został zakupiony przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, a przekazany przez dyrektora wielkopolskiego oddziału, Łukasza Grabowskiego.

W uroczystości uczestniczył także komendant PSP Mariusz Dębski, poseł Zbigniew Dolata oraz gnieźnieński radny Andrzej Kwapich.

Torba wyposażona jest w bandaże, opatrunki, worek ambu, nożyczki, folie życia (NRC), młotek do zbijania szyb samochodowych, rurki ustno-gardłowe, latarkę, hydrożel, kołnierze ortopedyczne, szynę usztywniającą, preparat do dezynfekcji, maseczki do tlenoterapii.

Takie same zestawy trafiły również do strażaków z Czerniejewa i Kiszkowa.

fot. PSP w Gnieźnie


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

17 KOMENTARZE

  1. Kaczor zawsze dziewica vel Zdzichu i takie tam inne vel co znowu napiszesz idioto? Że trzeba wygasić pisowska sektę? Oby nie dorwali ciebie ty nędzna kreaturo kiedyś jacyś pisowscy strażacy i nie u gasili skutecznie? Jak dopadną z taaakim wężem to ty pierwszy będziesz wygaszony. Z czym ty startujesz? Z jakąś sikawką z odpustu?

  2. Niezbędne wyposażenie, powinno być w każdej jednostce obowiązkowo. Super, ze ktoś zasponsorował, ale po co te wszystkie szopki z przekazywaniem oficjalnym, ze zdjęciami.
    Rozumiem, że jak wymieni się wszystkich z imienia i nazwiska, pstryknie się parę fotek, to gifcik zyskuje na wartości?

    • Dokładnie to samo pomyślałem czytając ze był tam dolata ! częstotliwość pojawiania się dolaty wzrasta wprost proporcjonalnie do dnia wyborów

    • Ja se kupiłem torbę podróżną za dwie stówki , wrzuciłem do niej apteczkę samochodową to mam pytanie – czy jest szansa żeby przeprowadzić z moją skromną osobą wywiad ? Bo też chcę być fajny 😊

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj