Strona główna Różne Teresa Popielarz zrezygnowała ze stanowiska dyrektora

Teresa Popielarz zrezygnowała ze stanowiska dyrektora

1538
29

Burmistrz Krzysztof Dereziński odwołał Teresę Popielarz ze stanowiska dyrektora Przedszkola nr 1 im. Chatka Puchatka. Stało się to na wniosek samej zainteresowanej, przed upływem kadencji. W tej sprawie burmistrz wydał stosowne zarządzenie, w którym określił termin wypowiedzenia na trzy miesiące.

Wynika z niego, że T. Popielarz przestanie być dyrektorem z dniem 27 września. Do tego czasu będzie ogłoszony konkurs, który wyłoni jej następcę.

T. Popielarz powiedziała nam, że decyzję o rezygnacji podjęła z powodów osobistych. Jak podkreśliła, rezygnuje tylko z funkcji dyrektora. Zamierza nadal pracować w swoim zawodzie.

29 KOMENTARZE

 1. To był prawdziwy oddany dla sprawy Dyrektor,zdobyła ogromne środki unijne na rozwój placówki i je wykorzystała w racjonalny sposób gdzie mieszkańcy mogą korzystać i cieszyć się nasze dzieci.Zobaczmy tracimy tak cenną osobę.Kto z dobył i wziął na swoje bary taki ciężar.Ogromy szacunek i podziękowanie.Pani Dyrektor może zmieni jeszcze zdanie?nasz burmistrz jak szybko wyadał zarządzenie w tej sprawie,pozostaje pytanie czy podjął próby rozmowy i namowy do pozostania p.Dyrektor ?

 2. A jak to wygląda w stosunku do p.Dyrektor Korzyckiej,należy postawić pytanie uczciwie–ile pozyskała środków unijnych na rozwój placówki którą kieruje.Chełpi się że wygrała konkurs w którym sama uczestniczyła,cały pupilek p.Derezińskiego,konsumuje pieniążki z budżetu gminy i pasuje.Pani Popielarz włożyła tyle trudu i pracy pokazując ogromne efekty.Niech Pan redaktor też przyzna wreszcie rację takiej ocenie.

 3. Dajcie juz spokoj z tymi glupimi komentarzami z nienawisci zrezygnowala to zrezygnowala moze ktos sie pchal na jej miejsce i dobrze zrobila gdyz po za jej oczami byly puszczane rozne teksty niestety.

 4. Czy wy wiecie w ogóle o czym piszecie Pani Popielarz Teresa jest
  jeszcze do końca wrześni 2017 roku dyrektorem Przedszkola NR 1 Chatka Puchatka w Trzemesznie według prawa. Decyzję o rezygnacji ze stanowiska podjęła 19 czerwca 2017roku na 4 lata przed upływem jej kadencji, którą miała pełnić do 2021 roku. To co patrzyła swojego interesu rezygnując z funkcji. Ludzie wypadało by to uszanować a przede wszystkim podziękować za tyle pracy i zaangażowania na rzecz środowiska Trzemeszeńskiego.Szacunek dla Pani Dyrektor za jej zaangażowanie. Z tego co wiem rezygnację złożyła z przyczyn zdrowotnych o czym poinformowała na zakończeniu roku szkolnego 2016/2017 wszystkich rodziców. Szacunek Pani Dyrektor. Dziękuję!!!!!!!

 5. Kogo zazdrość zżera ten szuka dziury w całym, ponieważ nie jest w stanie doróść nawet do pięt Pani Dyrektor Popielarz, tyle zrobiła dla tego przedszkola i całej społeczności Trzemeszna. Szkoda że zrezygnowała, ale zdrowie Pani Dyrektor jest ważniejsze. Pozdrawiam i życzę ZDROWIA PROSZĘ TAK TRZYMAĆ.

 6. Nikt nie odbiera jej tego co zrobiła dla przedszkola. Ale nie zmienia to faktu,że zatrudniła córkę a taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

 7. Według mnie to mogła zatrudnić całą rodzinę, z tego co wiem to są ludzie bardzo pracowici i oddani temu co robią. Super Rodzina Pani Dyrektor Popielarz to matka czwórki dzieci tak samo mądrych i pracowitych jak ona i jej mąż pszczelarz i ogrodnik. Znam ich bardzo dobrze i cenię jako ludzi i rodziców. Możecie Państwo brać przykład z tej rodziny jak wychowywać dzieci i jak pracować. Życzę Zdrowia Pani Popielarz.

  • Nie zmienia to faktu,ze nie powinna zatrudniać swojej córki i być jej przełożona. Naprawdę tak ciężko to zrozumieć?

 8. DO Anonim- Ciężko to ty rozumujesz, mogła zatrudnić swoją córkę, ponieważ prawo na to pozwala, a ty nie tworzysz tego prawa, ani go nie znasz, bo jeśli byś znał prawo, to bzdur byś nie pisał. Miała prawo zatrudnić i tak zrobiła i bardzo dobrze.

 9. Bardzo dobrze, że zatrudniła popieram tę decyzję, jej wola, mogła to zatrudniła, jej decyzja i TYLE w końcu jest dyrektorem.

 10. Zatrudniła i co z tego jej decyzja i tyle!!!!!!!! Jak cię zazdrość zżera to startuj na dyrektora Przedszkola, też twoja decyzja-Powodzenia.

  • Zazdrość mnie nie zżera bo mam dobrą pracę i nie startowałam na ten etat.ale znam osoby,które składały podania Do przedszkola i się ne dostały, bo nie miały w tym starciu żadnych szans.
   I nie chodzi tu o to czy miała prawo w sensie ustaw czy paragrafow. Chodzi raczej o zasady moralne.

 11. Ja jakbym była dyrektorem, też bym zatrudniła swoją rodzinę, a Co TAM, w końcu dyrektorowi wolno, to jego wola i jego decyzja.

 12. Ktoś tu bardzo ma parcie, aby zostać dyrektorem Przedszkola nr 1. Jak Burmistrz ogłosi konkurs to Anonim i jemu podobni mogą startować i próbować swoich sił na tym stanowisku- DO DZIEŁA,przecież droga wolna można się wykazać.

  • Jak widać dla wielu normy etyczne nie mają już wielkiego znaczenia .owszem nie na przepisu prawnego ,który zabraniałby matce zatrudnić córkę. Ale taka sytuacja to nepotyzm,który moralnie jest naganny. Nawet kuratorium takich sytuacji nie pochwala twierdząc że są naganne ,ale oczywiście prawnie zabronic nie może.
   I tak na marginesie nie mieszkam juz w Trzemesznie i nie mam zamiaru wiązać swojej kariery zawodowej z tym miastem.

 13. Szkoda, Pani Popielarz że zrezygnowała,ale jej decyzja i trzeba to uszanować. Dziękuję za wszystko i życzę zdrowia, rozumiem Pani decyzję. Boję się tylko o przyszłość przedszkola, co to będzie jak ta nauczycielka o której mówią na mieście zostanie dyrektorem, to naprawdę strach!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj