Strona główna Kultura Świętowały emerytki

Świętowały emerytki

2755
11

Panie z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów świętowały wczoraj Dzień Kobiet. Przy słodkim poczęstunku spotkało się ponad 70 osób.

Życzenia złożyli paniom przedstawiciele trzemeszeńskiego samorządu – burmistrz Krzysztof Dereziński i przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka.

Wszystkie panie otrzymały od kolegów ze związku słodkie upominki. Bukiety kwiatów odebrały – Teresa Liberkowska, jako najstarsza uczestniczka spotkania i obchodząca w tym dniu urodziny, Maria Chudaś.

W świąteczny, ale też „śpiewający” nastrój, wprowadził obecnych zespół Duet.

11 KOMENTARZE

  • Ciężki sprzęt typu taka betoniara niszczy drogi. Zapadają się studzienki. Rozumiem budowy jednak nie powinna jezdzic trasami z których korzystają mieszkańcy. Niebezpieczeństwo to raz a dwa drogi niszczeją. Jedziesz potem autem osobowym i dziura na dziurze. Zakaz powinien być. Inaczej nigdy nie pozbędziemy pozbędziemy dziur.

   • Rozumie że jak będziesz się budował to przez pół miasta będziesz beton taczkami woził? Pomyśł zanim coś napiszesz.

    • Co Ty p….sz człowieku? Takie beczkowozy betoniarki niszczą drogi i stwarzają niebezpieczeństwo. A ty tylko o swoim domu. To ktoś ma zginąć bo jakiś dureń chatę kosztem bezpieczeństwa musi postawić? Są inne trasy. Nie raz widzę idąc do pracy sznur dzieciaków idących w tle auta z którymi nie mają szans. Takiego syfu jeszcze nigdy nie było. Żeby iść bezpiecznie z punktu A do punktu B nie można było.

  • Dzis idę i z „bezpiecznej drogi do szkoly” jedzie jakiś dostawczak kolos. Generalnie gdyby zasłabł to dzieciaki zmiażdżone. Kto w końcu zrobi z tym porządek? Kto to widział żeby dzieciaki chodziły wśród takich aut do szkoły. Kiedyś nie do pomyślenia.

 1. ale ze nie wykorzystal kazji do agitowania ten co po domach lata od 2 tygodni ??? no nie wierze ! nie daliscie znać bucikowi ?

  • Kto takie bzdury pisze, seniorzy są na tyle zorganizowani że im nikt nie musi robić bibek. A zapraszają kogo chcą i dajcie im spokój, jak ktoś nie jest w temacie niech nie zabiera głosu. Pozdrawiam wszystkich seniorów 🥰

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj