Strona główna Na sygnale Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

5250
30

W miniony poniedziałek (26 lutego), w godzinach popołudniowych w Wydartowie, policjanci gnieźnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego mieszkańca gminy Mogilno, kierującego pojazdem marki Opel Vectra.

Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kierujący na liczniku miał 104 km/h. Na miejscu został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi. Stracił na 3 miesiące prawo jazdy.

To już 7 kierowca w tym roku, zatrzymany do kontroli drogowej na terenie powiatu gnieźnieńskiego, który stracił prawo jazdy na 3 miesiące za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym.

Patrole policji pojawiają się przede wszystkim w miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego. Do ich wytypowania brane są pod uwagę wszystkie uzyskane informacje, również te z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kierowcy, którzy nie stosują się do przepisów i znaków drogowych muszą się liczyć z konsekwencjami prawnymi.

Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego jak i innych uczestników ruchu.

KPP w Gnieźnie

30 KOMENTARZE

 1. 1500 zł. Strasznie odczuje. Tyle wydaje na kolację w dobrej restauracji. Kiedy kary przestaną być….. zabawne? St prawa jazdy? Niedawno został złapany gostek który miał sądowy zakaz prowadzenia…….. Polska……

 2. Ta małpa zagrożeń kiepsko działa. Można wskazywać złe parkowanie i i tak nikt nie interweniuje ,bo pojazdy nadal tak parkują. Przykład: wyjazd z ul. Konopnickiej ,parkowanie na samym przejściu dla pieszych .

  • To samo masz koło SP1 lub piekusiu. Wybitnie parkowanie na samym skrzyżowaniu koło Jedynki, na szczęście pani burmistrzowa już syna nie wozi, bo ta gdyby nie ogrodzenie wjechalaby do szkoły..

   Przy puekusiu auta stoją , jest niby monitoring, a kar nie ma

   • Sto konkretów na sto dni ? Przecież rudzielec i jego wataha właśnie spełniają obietnice wyborcze . Kupują na ten czas 75 limuzyn .Czyli jeszcze 25 obietnic ze stu zostało i będzie toto spełnione ? Będzie. Jacy oni są wiarygodni . A jacy uczciwi . No poprostu chyba zacznę na nich przychylnym okiem patrzeć .

    • Pytasz o konkrety😉😉No nauczyciele już dostali podwyżki i to całkiem spore😉😉😉Super😉😉A jeszcze wiele innych jest realizowanych. Na razie jeszcze Duda mocno przeszkadza ale jeszcze troszkę i go nie będzie.

   • a ile kosztuje nowa limuzyna ? a ile kosztuje wyslanie pustego boeninga do chin po maseczki i okazalo sie ze na pusto 500 milionow stracil PiS wpisz sobie Pusty Boening do chin w goole i teraz panu lyso ????

   • ojojjjoj mowisz pan o Glapinskim ?
    mialo być 6 miliardow zysku na Wojsko PL a jest 27 miliardow straty i podobno czesc zlota zniknela ! Trzeba odebrac mu paszport bo czmychnie za granice !!!
    czaisz 27 miliardow straty ?

    cytuje ” Strata NBP za 2023 rok może ostatecznie wynieść nawet 27 mld zł, pomimo tego, że wcześniej prezes banku centralnego deklarował kilka miliardów złotych zysku – informuje Business Insider Polska.”

    szykuje sie kolejna komisja sledcza /

 3. ojojjjojjjjj co to sie znowu stalo kolejne nasze pieniazki ?

  cytuję ” Spoty Sasina za ponad milion złotych. Tuż przed wyborami reklamował „racjonalne gospodarowanie mieniem państwowym”
  Ministerstwo Aktywów Państwowych zarządzane wówczas przez Jacka Sasina zamówiło przed wyborami w mediach publicznych produkcję i emisję spotów z udziałem ministra za ponad milion złotych. Reklama miała chwalić właściwe gospodarowanie państwowym majątkiem. Umowy z TVP na ponad 800 tys. zł zostały podpisane niespełna dwa tygodnie przed głosowaniem. ”

  paaanie jak tu zyc ?

 4. Ciekawe czy pomiar był wykonany zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia do pomiaru prędkości jeżeli laserowe to na statywie nie z wolnej ręki jak zolnierz ćwiczeniach

 5. Wiekszosc Trzemeszna glosowalo na PiS a tu sie okazuje ze komisje sledcze ruszyly i juz 10 poslow deklaruje publicznie ze odchodzi z pis

  film na Youtube sledczych : „PiS pęka. Otwarcie mówi o odejściu 10 posłów PiS związanych z Janem Krzysztofem Ardanowskim.”

  ojjjjjoooojjjj to sie poribiło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj