Strona główna Różne Stowarzyszenie „Złoty Lin” rozpoczęło działalność

Stowarzyszenie „Złoty Lin” rozpoczęło działalność

1227
13

Od początku miesiąca na terenie naszej gminy działa stowarzyszenie wędkarskie „Złoty Lin”. Organizacja (zarejestrowana w Niewolnie) zrzesza 18 członków. Jak mówi prezes Andrzej Lisiecki, stowarzyszenie otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych wędkarstwem.

Najważniejsze cele nowego towarzystwa wędkarskiego to rozwijanie zainteresowań środowiskiem naturalnym i sportem wędkarskim wśród młodzieży, organizowanie szkoleń, spotkań i zawodów wędkarskich, zarybianie i zagospodarowywanie łowisk własnych oraz finansowanie nagród dla najlepszych wędkarzy.

W skład władz stowarzyszenia weszli:

 • Andrzej Lisiecki – prezes
 • Krzysztof Słowik – zastępca
 • Robert Ryczkowski – sekretarz
 • Rafał Pawlaczyk – skarbnik
 • Rafał Bociek – członek

Komisję rewizyjną tworzą:

 • Rafał Woźniak – przewodniczący
 • Jacek Cichy – zastępca
 • Adam Rożek – sekretarz

Osoby chętne do zasilenia składu stowarzyszenia mogą zgłaszać się do A. Lisieckiego, nr tel. 609 774 539.

13 KOMENTARZE

  • Zgodnie z art. 3 ust. 1 ustawy z dnia 7 kwietnia 1989r. Prawo o stowarzyszeniach i statusem stowarzyszenia, w skład zarządu wchodzi od 3 do 5 osób. U nas jest pięciu, nie wiem jak to się stało że redaktor nie wpisał skarbnika pana Rafała PAWLACZYKA.

   • Oczywiście, jest jeszcze p. Rafał Pawlaczyk, którego omyłkowo nie wpisałem do składu. Jest już na liście 🙂 Pozdrawiam, M.N.

  • Jak zwykle są osoby co lubią krytykować. Bardzo dobrze że to robią ponieważ motywują do jeszcze cięższej pracy, choć pracy było dość dużo przy założeniu stowarzyszenia. Ale skoro są tak kompetentne jak piszą to dlaczego same się za to nie zabrały?
   Szanowni koledzy wędkarze jako zarząd stowarzyszenia” ZŁOTY LIN ” zapraszamy do zapisów. Na dzień dzisiejszy nasza siła wzrosła z 18 członków założycieli do 27 osób. Dziewięć osób zadeklarowało chęć przystąpienia do naszego stowarzyszenia.

  • Przede wszystkim stowarzyszenie jest otwarte dla młodzieży. Z doświadczenia wiem ,że młodzież chętna jest. Potwierdziły to zawody zorganizowane w dniu 12.09.2015 r. na Magnolii. Chętnych było więcej niż stanowisk i o starcie decydowała kolejność zapisu i wpłaty. Planujemy w tym roku zorganizować przynajmniej dwa razy zawody na jakimś jeziorze, gdzie liczba uczestników będzie mogła być większa.Dlatego zapraszamy dziewczynki i chłopców do wstąpienia w szeregi naszego stowarzyszenia. Jako główny organizator myślami jestem również o najstarszych wędkarzach i planujemy zorganizować zawody dla osób 60+. Wszystko zależy od chętnych.

 1. Życzę wielu pomyślnie zrealizowanych i ciekawych projektów a przede wszystkim więcej otwartości ze strony mieszkańców Miasta i Gminy Trzemeszno

 2. Wpisowe takie wysokie bo trzeba na wiosne nowe wontony kupić i agregaty prądotwórcze.A członek M. już się zapisał? Udzieli wam wielu wskazówek jak wyciągnąć a nie wpuścić…

 3. ciekawe czy prezes Andrzej L.będzie oszukiwać na własnych zawodach tak jak miało to miejsce na zawodach w Kruchowie radził bym to sprawdzić !!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj