Strona główna Różne Sprawdzone i skuteczne zajęcia z j. angielskiego, j. niemieckiego oraz matematyki

Sprawdzone i skuteczne zajęcia z j. angielskiego, j. niemieckiego oraz matematyki

1446
0

Szkoła językowa Mr. Angielski School zaprasza do zapisów na korepetycje i kursy językowe oraz zajęcia z matematyki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone w Mr. Angielski School opierają się na autorskiem podejściu Flexi Blended Learning Approach, polegającym na wysokim stopniu personalizacji kursów, tj. dostosowaniu zajęć do stylów uczenia uczniów, określeniu ich umiejętności językowych i obszarów, które wymagają najwięcej uwagi oraz sprecyzowaniu celów i potrzeb edukacyjnych danego ucznia.

Analiza tych obszarów pozwala na tworzenie wysoce spersonalizowanych kursów dedykowanym konkretnym potrzebom danego ucznia, zatem są do zajęcia niejako “skrojone na miarę”.

Więcej informacji na tem temat zawiera strona internetowa szkoły: https://mrangielski.pl/fbla oraz prezentacja https://youtu.be/8H4RQZ3Akvk

W ofercie szkoły znajdują się zarówno atrakcyjne kursy językowe dla dzieci, kursy w formie korepetycji indywidualnych, zajęć w parach i małych grupach połączone z nauką komunikacji w języku obcym dla młodzieży oraz efektywne kursy dla dorosłych, których priorytetem jest skuteczna komunikacja w języku obcym.

Pełna oferta kursów ogólnych dostępna jest na stronie internetowej szkoły www.MrAngielski.pl

Dodatkowo, szkoła zaprasza na zajęcia z matematyki: korepetycje dla klas 1-8 (indywidualne i w parach) oraz kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty (E8) (indywidualne, w parach lub małej grupie).

Więcej informacji można uzyskać odwiedzając sekretariat szkoły na ul. Kościuszki 12 w Trzemesznie, telefonicznie pod nr. 725 815 485 oraz na stronie internetowej szkoły.