Strona główna Kultura Spotkanie z ks. Tadeuszem Isakowiczem – Zaleskim

Spotkanie z ks. Tadeuszem Isakowiczem – Zaleskim

1127
12

W miniony piątek trzemeszeński Dom Kultury oraz stowarzyszenie „Trzemeszeńscy Patrioci” mieli przyjemność gościć ks. Tadeusza Isakowicza – Zaleskiego. Spotkanie odbyło się w ramach „miesiąca polityczno – historycznego”.

Wydarzenie było okazją do wsłuchania się w głos osoby, która dla podtrzymania pamięci o kresach i o wydarzeniach z nimi związanych swoją działalnością zrobiła więcej, niż wszystkie rządy III RP razem wzięte. Naszym obowiązkiem będzie odpowiedź na apel ks. Tadeusza i pamięć, bo jak podkreślał nasz gość: nie o zemstę lecz o pamięć wołają ofiary” – mówią członkowie stowarzyszenia TP.

Link do konta ks. Tadeusza Isakowicza – Zaleskiego na Twitterze: twitter.com/isakowiczzalesk

(fot. Bartosz Szablewski)

12 KOMENTARZE

 1. Zawiadomienie na portalu Trzemeszno24.info.
  Czytelne, zrozumiałe z dnia 16 marca 2017.
  Były też na tej podstawie informacje przekazywane ustnie wśród sympatyków Trzemeszeńskich Patriotów i wśród zainteresowanych kręgów – intelektualnych elit!
  Trzeba być elitą taką, jak na zdjęciach zebrani ludzie , to się wie.
  Pomijam plakat wielki jak autobus, bo można w danym miejscu nie przechodzić.

  • Anonim,nie kompromituj się .Jak nie wiesz ,kim jest ks.isakiewicz-Zaleski to lepiej milcz.Przynosisz wstyd temu miastu.Albo jesteś nieukiem albo chamem.

   • (MYŚL ŚW BRATA ALBERTA) cyt .,,O , jak to pięknie i dobrze , tak ciężko i boleśnie konać i umierać , bo tak właśnie Pan Jezus ciężko , długo i boleśnie na krzyżu konał i umierał . Ja bym sobie z całego serca podobnej śmierci życzył ,, .
    Niech to będzie motto dla tych którzy w ,,imię Boga,, łamią przykazania Boga i Kościoła . Brońmy się przed piewcami łamiącymi SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH – GNIEW .
    SIEDEM CNÓT GŁÓWNYCH – POKORA , MIŁOŚĆ .
    Chrońmy się przed zemstą i pychą .
    Szanujmy GODZIN ŁASKI !
    NIE UFAM TYM KTÓRZY W IMIĘ BOGA CZYNIĄ ODWET .

 2. Ludzie ubodzy intelektualnie lub nie znający tematu zawsze będą pisać jakieś pierdoły..a poza tym wspaniałe spotkanie,wspaniały człowiek. P.S do Anonim:Jesteś ubogi intelektualnie..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj