Strona główna Różne Spotkanie w 50-lecie ukończenia szkoły

Spotkanie w 50-lecie ukończenia szkoły

7504
24

W minioną sobotę (22 czerwca) w restauracji „Czeremcha” spotkali się absolwenci Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie z roku 1974. Była to wyjątkowa okazja – minęło 50 lat od ukończenia przez nich szkoły.

Na spotkanie przybyło 30 uczestników z wielu zakątków Polski i zagranicy.

Uroczystość rozpoczęło wspólne zdjęcie, uczestnicy wspomnieli o tych wychowawcach, koleżankach i kolegach, których nie ma już wśród nas. Był poczęstunek i doskonała zabawa. Wiele wspomnień z okresu szkoły, rozmowy o życiu i losach uczestników. Na deser pamiątkowy tort. Wydarzenie było na tyle udane, że uczestnicy ze wzruszeniem żegnali się słowami: „do następnego spotkania”.

W zjeździe udział wzięli:

Anna Kowalczyk-Maciejewska, Maria Górna-Wawrzyńska, Urszula Klukas-Białek, Danuta Grzempczyńska-Tulibacka, Bożena Wesołowska-Buczyńska, Bożena Skrzypczak-Walter, Urszula Brzezińska-Polanowska, Mirosława Białas-Kulik, Małgorzata Łęt-Napieralska, Maria Przybylska-Wierzbicka, Elżbieta Dembowiak-Mądra, Halina Cegiel, Danuta Paulus-Wiśniewska, Elżbieta Lewandowska-Kieruj, Magdalena Wielgosz, Wiesława Nosek-Nowak, Iwona Półtorak-Nowak, Małgorzata Zebel, Marek Hesse, Grzegorz Mądry, Marek Koszalski, Eugeniusz Bartkowiak, Zygmunt Dolata, Andrzej Polanowski, Mirosław Simoni, Wojciech Zachwieja, Jarosław Majewski, Henryk Rosiński, Tadeusz Brillowski, Andrzej Lewandowski.

zdjęcie nadesłane

24 KOMENTARZE

 1. Super brawo dla wszystkich którzy mogli się spotkać 👋a jaki artykuł o występie Zespołu Strzecha który też był w sobotę to brak tym razem? Było pięknie dzieci i młodzież dali z siebie wszystko i brawa dla nich na stojąco 👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋

  • Prędzej się dowiedz na stronach innych gmin co się u nas dzieje niż na tej. Szkoda gadać !
   Brawa dla Strzechy 👏👏👏

  • dla rodzicow wystep dzieci jest zawsze piękny.kazdy.czy to strzecha swierszcze czy przedszkole.natomiast nieprofesjonalny z tego co wiem to był foszek pewnie i opuszczenie sali jako gospodarza koncertu.jak sie chce rezygnować to rezygnacja na biurko szefa informacja dla wszystkich i się zostaje do końca.

 2. Napiszcie o rezygnacji z instruktora strzechy podobno od stycznia 2025 w końcu ta strzecha przestanie istnieć..? Macie jakieś potwierdzone info czy tylko szopkę z wystempu

  • A czy Burmistrz zapytany czy chce coś powiedzieć kiwa głową że nie to co byś zrobił na tym miejscu ,? Wstał i wyszedł ,osoba publiczna a nawet słowa dziękuję dzieciom , młodzieży i wszystkim rodzicom i gościom tak cieszko powiedzieć;czy napisane to trzeba mieć ?dla mnie nie tylko trochę chęci 😥brak słów a że młodzi dziś zbierają podpisy to chwała im za to mają wakacje ale one walczą o istnienie bo nie wszyscy chcą tańczyć w takim zespole a oni chcą i walczą o swoje 👋👋👋👋👋👋brawa dla nich

   • mnie najbardziej zszokowało zachowanie prowadzącego.Powiedzial o rezygnacji i wsiąkł.Czekalismy na zdjęcie wspólne dzieci nie wiedziały o co chodzi.To brak szacunku dla rodziców którzy dopinają wszystko na ostatni guzik są na czas starają się.Nieładnie.

   • proszę cie sto tysięcy rocznie plus wyjazd zagraniczny połączony z wakacjami jakby dlaczego tyle pieniędzy ma iść na te grupę od lat ?? czy grupy plastyczne dostają tyle na artykuły i wyjazdy zagraniczne ?? są też inne zainteresowania przecież a na koncertach strzechy z reguły rodzice tańczących jakoś tłum wśród młodzieży nigdy nie widziałem
    Chcecie utrzymać ja to doplacajcie że swoich dajcie stworzyć coś nowego dla ludzi nie dla garstki osób

   • Mógł nie musiał nie wiesz dlaczego nie zrobił tego, może źle się czul?Natomiast zachowanie prowadzącego skandaliczne. Jeśli Strzecha miałaby trwać dalej,to moim zdaniem należy wymienić kadrę. Nie można zostawiac gości bo ma sie jakieś problemy z władzą. Emocje się trzyma na wodzy. Mam nadzieję że Burmistrz wyciągnie konsekwencje i podejmie słuszne decyzję. Ku zmianie.

   • Poszłaś tam żeby burmistrz ci dziękował? roszczeniowi ci dzisiejsi rodzice najlepiej jeszcze zby ważna persona po rękach całowała

 3. O czym w końcu jest ten artykuł?. Wylewajcie swoje żale jak ukaże się artykuł o występie Strzechy.
  Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania w Czeremsze.

  • Ale info Trzemeszno opóźnienia ma może Pan Nowaczyk kiedyś tańczący w zespole złapie krok i informacje na bieżąco będą się wstawiać 💃a my Trzemesznianie nie będziemy wpadać na inne imprezy by swe żale wyrazić 👍do pracy rodacy

   • Moim zdaniem nie należy ulegać garstce osób. Rozumiem zagraniczne wyjazdy z dofinansowaniem fajna sprawa jednak mieszkańców jest znacznie więcej i może czas zrobić coś dla innych.

 4. Do lamusa ma odejść ? Zastanów się co piszesz ,orlik tak choć większość zamknięty ,place zabaw obsrane przed psy i nie sprzątanie po nich przez właścicieli a tradycja ma iść do lamusa?

  • Orlik jest czynny i korzystają z niego regularnie dzieci i młodzież. Place nie są obsrane przez psy chyba mieszkamy w innych miejscowościach. Tradycja tradycja to wróć do telefonu stacjonarnego. Jeśli nie ma popytu na tą tradycję to trzeba zastanowić się czy jest sensu pompowania niemałych pieniędzy. Słuchajcie młodych! Mamy młodego Burmistrza który słuchał ludzi i przez to wygrał.

 5. a ja jestem zniesmaczony ! kolega caly czas siedzial w mojej lawce (przez grzecznosc imienia nie wymienie) w szkole zjadal moje sniadanie i tym razem najlepsze placki tez wyżarł ! na kolejne spotkanie nie ide !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj