Strona główna Na sygnale Śmigłowiec LPR do transportu 9-latka

Śmigłowiec LPR do transportu 9-latka

6971
13

Dzisiaj – krótko po godzinie 13 – strażacy z OSP w Trzemesznie zostali wezwani na ulicę Langiewicza, celem zabezpieczenia miejsca lądowania dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Maszyna z poznańskiej bazy LPR została wezwana do transportu 9-letniego chłopca, który doznał urazu głowy. Wcześniej dziecko zostało przebadane i zaopatrzone przez zespół naziemnej karetki.

Jak nam przekazał ojciec chłopca, jego syn potknął się o wystające płyty chodnikowe na ul. Wiosny Ludów.

Śmigłowiec podchodził do lądowania na boisku Szkoły Podstawowej nr 1, jednak ostatecznie wylądował na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej. Przytomny 9-latek na jego pokładzie trafił do poznańskiego szpitala.

13 KOMENTARZE

   • Jakiegoż dofinansowania? Co Ty bredzisz? Wszystko to nasze pieniądze z podatków. Ani unia ani rząd ani tym bardziej gmina nie ma swoich pieniędzy! Wszystko to jest finansowane z naszych podatków. Kiedy to w końcu zrozumiesz?

 1. A co ma skatepark do chodników w Trzemesznie ? Tu inna kasa i tu inna kasa. Dzieciakom potrzebne jest coś aby miały co ze sobą zrobić. W naszym mieście przecież wielu rzeczy brakuje i na nic nie ma pieniędzy. Zawsze coś kosztem drugiego. Zobaczymy czy wypali skatepark w październiku ? Każdy mieszkaniec miałby jakieś życzenia co do swojego miasta ale pozostaje no ale….. A tym no ale jest KASA.

  • Nie mają co ze sobą zrobić? To jak dzieci radziły sobie przez ostatnie 50 lat bez skatepaków, aquaparków, drogich, nowoczesnych boisk? Jak dzieci są ogarnięte to znajdą sobie zajęcie…

   • no ale panie nie sprawdził pan kto jako pierwszy postawiłpodpis na tych planach jaroslaw jak byl premierem i Lech jak byl prezydentem a pozostali rzadzacy pozniej to przyjeli bo uznali to za calkiem dobry plan – wiec moje pytanie dlaczego Jarek i Lechu to podpisali jako pierwsi ? nawet oni tego nie sprawdzili zanim puscili do mediow a pan juz moglby cos sprawdzic i nie zachowywac sie jak ONI podawac czegos bez sprawdzenia TAK WLASNIE DZIALA TVP szczuc ale nie do konca sprawdzic i sami sobie teraz zrobiliscie KUKU tak jak z łapówkami za migrantow niby tych za darmo nie chcecie za płotem Bialorusi ale tych z MSZ za łapówki 5 tys dolarow to juz tak – niech pan nie kłamie przynajmniej tylko weryfikuje informacje

     • Chca nas skłocic z Ukraincami ! dzialaja tak jak chce Rosja – stracilismy 100 miliardow szacunkowo (opieka medyczna, koszty opieki nad spolecznoscia uciekajaca ) Ukraincami i teraz nie bedziemy miec udzialu w ODBUDOWIE Ukrainy skorzystaja Niemcy i Francja bo sie nie klóca ! i gdzie tu Polska Racja stanu ? łapówkarze tylko wizy po 5 tys dolcow sprzedawac i klocic sie ze wszystkimi jezdza po konferencjach Tuska i przeszkadzaja tak dziala normalny czlowiek ? Rachon z TVP niby niezaleznej telewizji jest aparatczykiem – oczy otworzcie jak was sprzeda pis

 2. To są priorytety – boiska, skateparki, park ku pamięci – zamiast po prostu równych chodników i dróg.
  Znajdźcie mi bardziej obskurne miasto niż Trzemeszno xD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj